Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tachográf kártya első használa...

Tachográf kártya első használatánál mi a teendő?

Figyelt kérdés
Most érkezett meg az első kártyám és eddig csak korongot használtam. Hallottam hogy első használatánál "ki kell üttetni", vagy valami ilyesmi. Mit kell ilyenkor csinálni? Köszi!

2022. jan. 4. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, nekem is nemrég jött meg a kártyám🤷‍♂️
2022. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor várjuk a választ:D elvileg van ilyenkor valami plusz teendő de nem tudom micsoda
2022. jan. 4. 15:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmilyen teendő, berakod és használod. Az első használatba vétel előtti események igazolására ott az előző kártya, korongok, tevékenység igazoló nyomtatávny.
2022. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja csak ennyi mintha bármikor máskor használnám? Szuper, köszi! Akkor amit hallottam hülyeség?
2022. jan. 4. 18:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Frissen vásárolt járgánynál a tachográf készülékbe először az üzembentartói kártyát kell betenni, csak utána a sofőr kártyát. Szerintem ezzel keverted.
2022. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges, mert a leendő munkaadóm mondta, hogy ki van e ütve a kártya? Én bőszen bólogattam, hiszem fogalmam sem volt miről van szó és ez ciki lett volna az interjún:D remélem nem lesz vele gond!
2022. jan. 5. 02:01
 7/7 anonim válasza:
Beadás, 1es vezető, kezdő ország H.
2023. ápr. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!