Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet indexből helyzetjelző?

Lehet indexből helyzetjelző?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy be lehet-e kötni az indexből egy helyzetjelzőt? Motoron van, a cél hogy a két jobb vagy bal oldali lámpa villogása helyett mind a négy villogjon.

2022. jan. 4. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha mind a négy irányjelző egyszerre villog, az nem helyzetjelző, hanem vészvillogó. A helyzetjelző folyamatosan világít.

Ennek ismeretében fuss neki még egyszer a kérdésnek, mert nem teljesen világos, mire gondoltál.

2022. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt azért elég erőteljesen fogalomzavarok vannak
2022. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom arra gondol, hogy alapból mind a négy világít, és ha indexel, akkor a megfelelő elkezd villogni, miközben a többi ugyanúgy világít, mint addig.


Biztos meg lehet csinálni, az viszont már más kérdés, hogy ajánlott ezt leddel csinálni, mert a sima izzónál sokkal nehezebben fog látszódni, mikor merre indexelsz, ami miatt veszélyesebb lesz szerintem (lassabban alszik ki az izzó villogás közben). Nekem új Hondám van és az elöl ilyen. Mármint elöl alapesetben világít mindkettő irányjelzőm, csak akkor villog, ha indexelek. Hátul nem csinál ilyet, hagyományos indexként működik, szerintem nem véletlen. Vészfékezés esetén azonban gyorsan villog mindkettő egyszerre.


Tippre ha nem gyárilag ilyen, akkor a rendőrök is kötekedhetnek, azaz ezt is érdemes figyelembe venni, mielőtt nagyon átalakítod az egészet.

2022. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor elnézést kérek, valóban fogalom zavar van, mivel kőkemény 17 éves vagyok és nem nagyon vagyok jártas a témában. Egyébként egy babetta 207-ről van szó, az elektronikát jómagam pakoltam össze egyedül ledesítve, akkuval, akku töltéssel, és hogy pontosítsam magamat, helyzetjelzőt szeretnék csinálni, és szerintem a ledek elég erősek lesznek hozzá. Csak azt nem tudom hogy hogyan kell bekötni, kezd már össze állni a kép, így hogy folyamatosan világítania kell. Onnan gondoltam hogy villog mind a négy helyzet jelzéskor, hogy néztem erről videót és ott mind a négy index lámpa villogot.
2022. jan. 5. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!