Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw E87 116i olajszint jelző...

Bmw E87 116i olajszint jelző hiba?Most volt szervizben az autó,előttem töltötte be az olajat (5,2 liter) a szintjelző felet mutatott amikor bevittem is, meg mikor elhoztam.

Figyelt kérdés

2022. jan. 5. 12:45
 1/8 MGéza ***** válasza:
Nívópálcával is mérted? Úgy rendben van? Mert akkor igen, a műszer rossz vagy az érzékelője.
2022. jan. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha jól nézem, akkor nem is kellene bele még 5 liter se?

[link]

2022. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs nívópálca.Alvázszám alapján lett lekérdezve.
2022. jan. 5. 12:54
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja igazad 4,2 liter
2022. jan. 5. 12:57
 5/8 MGéza ***** válasza:
Lennie kéne, ha máshol nem a szervizben, de benzinkúton is kaphatsz szerintem. Mindenképp nézd meg azzal is.
2022. jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kérdező jól mondja, ennek a kocsinak már nincs nívópálcája, csak a műszerfalon lehet megnézni az olajszintet.

Amúgy kérdező valószínű szenzor hibás, ennél a típusnál gyakori. Ahogy a vízhőfokjelző is.

2022. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vízhőfokjelző van?Mert ebben nincs.Kérdezni akartam hogy lehet előhívni? Ezek hibakódot dobnak nem?
2022. jan. 5. 16:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Van, titkos menüben meg tudod nézni. De ne aggódj, ha forr a víz vagy megbolondul majd kiabál.
2022. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!