Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek holnap beindul?

Szerintetek holnap beindul?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ma délután indulni akartam haza, amikor az autóm akksija valszeg lemerült, szerencsére ott volt haver és betoltuk. Na de, kb. olyan 20 percet, max fél órát mehettem vele, ez volt 5kor, azóta nem mentem vele és félek hogy holnap nem indul, szerintetek?


Érdekességképp egy 97-es 1.3as swiftről van szó egy 35 amperes akksival



2022. jan. 5. 20:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Még hozzáfűzném, egy kedves ismerősöm ajánlotta hogy kb. 10 percig pörgessem a motort 3000 körül, elvileg igy jobban dolgozik a generátor, bár én nem értek hozzá
2022. jan. 5. 20:14
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Jót tenne neki éjszakára töltőre rakni.Ha nem tudod,akkor célszerű úgy megállni,hogy lejtőn és akkor nem kell tolni.

De gondolom már leparkoltál..

Legfeljebb holnap megkérsz valakit és betoljátok.

2022. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 crudy ***** válasza:
95%
Hát valójában jobban dolgozik, de 10 perc töltés, az nem túl sok, illetve van feszültség szabályzó a generátorban, tehát majdnem ugyan annyit fog tölteni. Szerintem necces lesz, pláne mert hidegebb is lesz reggel.
2022. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Be fog indulni
2022. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Kivéve ha a lemerulestol tönkrement az akksi. Ha jó akkor 5 perc járatas elég neki hogy pár napon belül indítson
2022. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Mickbro ***** válasza:
100%
Én azt tippelem, h nem.
2022. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem fog indulni.

Valószínűleg eleve azért merült le, mert rossz az akku vagy rossz a töltésed.

2022. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Fölösleges 3000-en pörgetni, a feszültség szabályozó miatt nem generál többet.

Majd kiderül, hogy elindul-e, de ha így lemerül, annak oka van. Akksi vagy generátor probléma

2022. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Vagy égve hagyta a lámpát , nem olyan bonyolult az.
2022. jan. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Necces lesz...

Legjobb lett volna kivenni az akksit és bevinni a meleg lakásba és reggel betenni indítás előtt.

Vagyis helyesbítek, legjobb lett volna töltőre tenni de ezek szerint töltő nincs, szóval maradt volna bevitel a lakásba.

2022. jan. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!