Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Corolla D-4D Sol...

Toyota Corolla D-4D Sol vélemények?

Figyelt kérdés

Autóvásárlás előtt állok, és kifejezetten tetszik, csak nem nagyon találtam olyan helyet ahol túl sokat olvashattam volna róla, eddigi tapasztalatok , és hogy vásárlásnál mire figyeljek különlegesen érdekelne, illetve az hogy az egyik képen 10,6L átlagfogyasztást írt ki az egyik autónál, nem hiszem hogy ez túl reális lenne, de azért rákérdezek mi az oka.

Amelyiket én találtam és jónak tűnt 2006-s 245.000 km 116LE és relatív jó állapotúnak tűnik



2022. jan. 7. 09:34
 1/4 anonim válasza:
Mindenképp megnézetheted egy szakértővel, mert ezek az új dízelek érzékenyek a karbantartásra. Esetleg Toyota kluboldal, ha van.
2022. jan. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 crudy ***** válasza:
Egyébként maga a motor jó. A mögötte lévő kéziváltók egyikének volt valami nyűgje. A kiírt fogyasztási adatot nem érdemes számításba venni. Az enyém 12.6ot ír, és 14 et eszik. Ha jár a motor és egy helyben áll az autó akkor megy felfelé az átlagfogyasztás.
2022. jan. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Varga Tibor használt autó szakértővel nézesd meg.
2022. jan. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ő aki megmondja a tutit!

[link]

2022. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!