Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért világít a 2005-ös Ford...

Miért világít a 2005-ös Ford Fiestám jobb hátsó lámpája folyamatosan, mintha nyomnám a fékpedált?

Figyelt kérdés

P21/4W izzót rakok bele, de próbáltam P21/5W-t is, van amikor egyáltalán nem világít van amikor meg folyamatosan, mintha nyomnám a féket.


Direkt 2 érintkezőset rakok bele. 2 évig nem volt vele baj, most meg 3 vagy 4 izzót raktam már bele. Egyszer jó volt, akkor 2 hétig ment aztán kiégett.



#izzó #féklámpa #Fiesta #P21/4W #P21/5W
2022. jan. 9. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szimmetrikus a probléma, mind a két lámpában ugyan ez történik?
2022. jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És azzal mit akartál elérni a 21/4 és 21/5 wattossal?

Mi az hogy direkt 2 érintkezőset raksz bele?

HA két pólusú jár bele akkor olyat kell , nem direkt teszünk bele.

2022. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1: nem, mint írtam a bal hátsó lámpával nincs gond

2: mi az, hogy mit akartam elérni? talán megszűntetni a problémát? először 5W-t vettem véletlenül de mivel emlékeim szerint 4W volt ezért azzal is próbálkozok

Azt jelenti, hogy 2 érintkezős a foglalat és nem 1 érintkezős mint a másik foglalat, mielőtt valaki megkérdezné, hogy megfelelő izzót akarok-e beletenni ezért írtam, hogy megfelelőt

2022. jan. 9. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!