Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tegyek egy béna szerelővel?

Mit tegyek egy béna szerelővel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy Opel H astra GTC autóm 1.6-os 2005-ös. Elvittem egy szerelőhöz mivel egyszer a piros lámpánál állva indultam volna tovább, de hiába nyomtam be padlóig a kumpungot nem váltotta be a sebességeket. Ezzel indult. 4-szer vittük vissza.. Volt első fékbetét csere, alsó-felső munkahenger, teljes kuplung csere és még 2-szer cserélt benne tárcsát. Összesen 6-szor volt nála kb az autó. Mindig 1-2 napokat volt nála és nem azonnal fizettünk ezért, ha újra rossz lett oda vittük, hogy ha már elbaszta csinálja is meg. Most újra eltört a tárcsa. Se előre se hátra nem megy az autó. Egyik alkalommal a vasúti sínen áthaladva állt meg a közepén. Úgy toltak be a sinekről. 350.000Ft-ot adtunk ennek a fasz szerelőnek. Ilyenkor lehet valamit tenni. Július 23-tól nem használom az autómat.. jogom van feljelenteni vagy pénzt vissza kérni?

2022. jan. 12. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

fékcserének mi köze hozzá?

te a javításért fizettél, ha ez sikertelen, akkor második körben már garanciálisan kéne javítania

2022. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Én a helyedben hagynám a p...ba és keresnék másik szerelőt/szervizt. Pereskedni szerintem nagyobb sz..pás, mint tanulópénzként elkönyvelni az eddigieket.
2022. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Én lecserélném az autót és a szerelőt is.
2022. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
10év alatt nem költöttem ennyit kocsira. mondjuk szerelő vagyok..bénának tűnik a szerelőd vagy lehúzós. Az ilyenek miatt gyűlölnek minket.
2022. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dzsoki ***** válasza:
Tehát,adva van egy autó,ami nem indul el,mert nem váltja a sebességet.Erre a szerelő a fékkel foglalkozik. Te meg kifizetted. Csatlakozom, Kohn bácsihoz. Ügyes. Egyébként,abban igazad van,hogy a szerelőnek kell megcsinálnia,ha ő rontotta el,illetve,nem jól csinálta meg. Csakhogy garanciában! A számlán rajta van,hogy mit,milyen alkatrészeket cserélt.
2022. jan. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!