Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót vennék. Sokadik autóvás...

Autót vennék. Sokadik autóvásárlásom lenne, se eddig mindegyik hibás választás volt, egy kivételével. Az megtetszett és megvettem. Mi a jó stratégia?

Figyelt kérdés

Mivel nyilvánvalóan nem jó stratégia az, hogy keresek egy autót, ami megtetszik, megpróbálom összeszedi a szempontjaimat. A kérésem, hogy mi maradt ki:

Méret: Kb VW Golf vagy hasonló, esetleg kicsit kisebb

Benzines vagy hibrid, mert sok rövid útra használom

Az Ár? (Ez a kérdés, mennyit kel gyűjteni? A pillanatnyi autóm állapota alapján várhatóan 3-3,5 M az összegyűjthető összeg)

Márka: Nem érdekel


2022. jan. 15. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Mik a szempontok? Megbízható legyen? Élmény legyen vezetni? Vagy mégis mi?
2022. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Benzines vagy hibrid kilőve. Elektromos vagy max plug in hybrid be gondolkozz.


[link]


[link]

2022. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ne legyen hibás választás többé, Varga Tibor autovizsgalat.hu

[link]


[link]

2022. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán átkellene egy nézni egy szakival? Egyébként én úgy vettem autót hogy átkűdtem egy vizsga soron.
2022. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Beviz Elek ***** válasza:

Vannak típusok amik tetszenek, szívesen kipróbálnám stb. Ha az egyikre szemet vetek akkor annak pontosabban utánanézek, elolvasom hogy mit gondolnak róla a tulajok és hogy mennyire drágán tartható üzemben. Nem ringatom magam kislányos tündérmesékbe hogy a köztudottan drágán fenntarthatóból majd veszek egy jó állapotút és nálam nem lesz semmi baja. Ha döntöttem egy típus+motor mellett akkor keresek egyet ami nincs lelakva.


Egyetlen egyszer adtam be a derekam és hagytam hogy a feleségemnek egy olyan autója legyen amit a kinézet miatt választ, a rohadt A3 többet állt javítás alatt mint működött. Ezen kívül 6 autót vettem és egyiket sem bántam meg.

2022. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Beviz Elek ***** válasza:
Golf méret sok rövid útra: ha van keret akkor Ioniq Electric 28kWh, ha nincs akkor Prius, Auris hybrid, CT200h, CR-Z, de egy mild hybrid Swift sem rossz.
2022. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Varga Tibor szavaival egyértelműen közlekedő edényt keresek. Nem érdekel a vezetési élmény. A Honda IMA rendszere tényleg olyan kevéssé hatékony, mint a híre?
2022. jan. 15. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!