Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a különbség egy Audi A3...

Mi a különbség egy Audi A3 Sedan és egy A4 Sedan között?

Figyelt kérdés
Gondolom, van méret különbség(de mennyi?), motor különbség(de mi?), felszereltségben különbség(ugyancsak mi?) és árban különbség(itt összezavarodtam, nem vagyok az árakkal sem tisztában, azt is leírhatjátok). Mindent írjatok le a jelenlegi legújabb modellekről!
2022. jan. 16. 19:13
 1/3 crudy ***** válasza:
Azért egy kicsit erős, hogy írjunk le mindent, nem? Elkopna a billenytűzetem. Miért nem nézel utána ott ahol biztos? audi.hu
2022. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én sem úgy gondoltam, hogy minden csavarról írjátok le, hogy mi a különbség, hanem nagyban, átfogólag, amit egy autóról kell tudni és, amit a kérdésben említettem. Amúgy köszi, autánanézek, de még várok válaszokat! Ment a zöld pacsi.
2022. jan. 16. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:
méret különbség és anyaghasználat , motorban nincs különbség ha 2l 140kw a3 és a4 egyforma
2022. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!