Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor érdemes megkapni az...

Mikor érdemes megkapni az első kocsit?

Figyelt kérdés
Hány évesen érdemes megkapni/megvenni az első autót? A 18 az még fiatal vagy jó?

2022. jan. 18. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Amikor van pénzed megvenni és fenntartani. Ha már neked van 18 évesen rá pénzed, akkor miért ne.
2022. jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szükséged van rá és fent is tudod tartani.
2022. jan. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Megkapni? Azt megvenni érdemes, mert kapni ugyan kaphatsz a szüleidtől, de lóf@szt sem érsz vele, ha nem tudod fenntartni.🤷‍♂️

Nekem, 18 évesen 3 autóm van, mindet magamnak vettem. Jó, mondjuk 30 éves a legfiatalabb...

2022. jan. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Milyen autóid vannak 3as? Felújításra szánod őket?
2022. jan. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Amikor van pénzed rá, és rendszeresen használod is. Én a tanulmányaim végére időzítettem a jogsiszerzést is, hogy ne legyen az, hogy van jogsim, de nincs alkalmam vezetni. Nyár elején lett meg a jogsim és őszre választottam autót.
2022. jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Amikor van eleg jovedelmed havi szinten: biztositasra, adora, uzemanyagra, rendszeres szervizre. Es mindezt ugy, hogy amugy nem anyuci-apuci tart el.


Ez a pont meg mindenkinek maskor jon el.

2022. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Mindegy, hogy ki tartja fent, akkor érdemes csak venni és kapni is, ha van rá elég pénz. Pl. annak nincs sok értelme, hogy veszek a gyerekemnek egy kocsit, a többit meg oldja meg, ha tudja. Én 18 évesen kaptam az első kocsimat, 22 évesen a másodikat, mivel nincs keresetem, ezért nem én tartom fent. Illetve ösztöndíjból meg ajándékba kapott pénzből tankolok néha. Egyik autó se az én ötletem volt, szerintem így fair, ha már kitalálták szüleim, hogy vesznek nekem egy 0 km-es kocsit, akkor nem várják el, hogy fizessem a 300 ezres éves biztosítást meg mindent. Természetesen ha lediplomázok és lesz munkám, akkor én fogom állni a költségeket.
2022. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 hypno ***** válasza:

#7


Szerintem nem így "fair", viszont vitán felül nagyon gazdaságos. 😎

2022. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb.
2022. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Senior Séf ***** válasza:
93%
Amikor benőtt annyira a fejed lágya, hogy nem vagánykodsz vele a csajok előtt, nem veszélyezteted saját és mások testi épségét, életét.
2022. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!