Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új városi/szaladgálós autó?

Új városi/szaladgálós autó?

Figyelt kérdés

Szevasztok, szeretnénk a családdal egy új városi illetve ilyen bevásárlós munkába járós autót venni, amit leginkább csak a feleségem használna.

Kitételek hogy új és autómata legyen és lehetőleg minnél kisebb :)

A keret olyan maximum 6millió de minnél olcsóbb annál jobb.

Eddig amiket találtunk és nincs várakozási idő (ez is fontos)

-Toyota Aygo 1.0 X-Play Automata

-Mitsubishi Space Star 1.2 Automata

..

-Swift 1.2 Automata de min. 3 hónap a várakozás

Ezek közűl eddig melyik lenne a legjobb? Az asszonyak az Aygo tetszik a legjobban, jók?

Esetleg ötletek?

Köszi



2022. jan. 18. 13:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ha nem kell automata, a spacestar a legjobb döntés az ára miatt.

Viszont a Suzuki ledes fényszórókkal van gyárilag felszerelve. Szeritntem jobb is az ertektartása. Teljesítményben a 3 közül a legnagyobb.


Úgyhogy: Swift

2022. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én os a Swiftet választanám.

Az Aygo az külmeretre nem sokkal kisebb, cserébe gyakorlatilag nincs csomagtartója. Konkrétan egy nagybőrönd nem fér bele (tapasztalat).

2022. jan. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Valentino BROssi ***** válasza:
Fiat 500
2022. jan. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
EZ egyik se jó családi autónak, olyan picike.
2022. jan. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
#4: olvasd el a kérdést
2022. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
Én a helyetekben villanyt néznék. Hát most akárhogy is nézem, erre a villany a tökéletes. Komolyan, menjetek el, próbáljatok ki egyet, rögtön szerelmes lesz bele az asszony. Nincs váltó, elképesztő egyszerű használni és a villany városban Ferrarinak érződik, még a legkisebb, leggyengébb is. Egy Volkswagen UP vagy ugyanaz csak Mitsubishiben például jó lehet. Vagy egy pár éves Nissan Leaf. Ilyenre szerintem használtat is bátran lehet venni.
2022. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%

Erre gondoltam Mitsubishi alatt, csak már összekevertem a szezont a fazonnal: [link]


A lényeg, hogy villany. Komolyan. Abszolút megéri erre a felhasználásra.

2022. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

Akár 305 km egyetlen töltéssel – Dacia Spring Electric 45 kezdő listaár 6.849 000 Ft Mivel ismét igényelhető állami támogatás az elektromos autók vásárlásához, ebből akár 2,5 millió forintot is elengedhetnek a kereskedések.


[link]

2022. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
Ezek közül 1-et sem tartok kényelmes autónak. (swiftem van) Iszonyat az alja. 0 rugózás, szigetelés. A kissebbeket nem is említeném. A swift 5.5M 1 előnye van: nem elromlós. A feleségednek minnél kisebb? Megkérdezted? Lehet a nagyobbat jobban szereti. Szívem szerint e-klassal járnék.
2022. jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Farkas999 ***** válasza:

8-as !

Szerintem is a legjobb választás az igények alapján, de a kérdés, hogy mikor lehet hozzájutni?

2022. jan. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!