Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szivargyújtóról működtethető...

Scream85 kérdése:

Szivargyújtóról működtethető autós kompresszort vennék. Akinek van ilyen, melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2022. jan. 19. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindegy melyiket mert szinte semmit nem ér egyik sem .

Nekem van, de vettem egy normális kompresszort.

2022. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyiket se! Mind-mind- egy rakás fostaliga!

Ha csak úgy autó mellett akarsz pumpálni, kiegészítendő a keréknyomást, arra az ikerdugattyús lábpumpa a legjobb. Valami kínai vagy milyen dzsindzsula piacon vettem sok éve. Jó tömlője van, rendes csíptethető szelepcsatlakozója, és egy körülbelül korrekt mérőműszere is. Én magam is meglepődtem rajta, hogy egyrészt gyorsan feldurrantja az elájult kereket (már ha az abroncs nem ugrott le a mélyágyról), másrészt meg az a kis csutf*sz műszer ilyen egy tized körüli tévedéssel dolgozik: azaz beleszusszantottam a lábpumpával az ő műszere szerint 2,2-t, és az a benzinkúti (hiteles??) műszer szerint 2,1 volt.

2022. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem a tescos szart kellene venni, es akkor talan mukodne a dolog… nekem 2 db van, egy gyari hyundai meg gyari GM pumpa, meg anno megtartottam mielott eladtam a kocsikat amikhez jart, azok siman felfujjak a kereket, vagyis azert nem egy pillanat alatt, de 2 barra pl felfujtam a full lapos, felnin levo gumit, tovabb nem volt kedvem varni meddig menne el. Azok a 2000ftos tescos vackok, hat… biciklit minden esetre felfujta az is :D Valami videot lattam a neten, aki a xiaomi 70mai vagy micsodat ajanlotta, totalcaros video volt, nem is olyan draga
2022. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!