Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csinálja ezt az új...

Miért csinálja ezt az új fejegységem?

Figyelt kérdés
1 hete rendeltem egy 2 dines androidos fejegységet Opel Vectra C-be. Meg is jött, be is szereltem. Viszont sehol nem tudom azt kikapcsolni,hogy ajtó nyitásnál automatikusan bekapcsoljon a fejegység. Valaki tud erre megoldást?

2022. jan. 19. 18:04
 1/5 crudy ***** válasza:
89%
Az eredeti rádió bekapcsolt amikor kinyitottad az ajtót?
2022. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rosszul kötötted be.
2022. jan. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Eredeti fejegységgel nem volt semmi gond, rendeltetésszerűen működött.

Rosszul pedig nem köthettem be, mivel direkt ilyen autóba való a fejegység. A hozzájáró kábelt rádugtam a fejegységre, azt pedig összedugtam a kocsiban lévővel. Ezen sok mindent nem ronthattam el. De olvastam,hogy másoknál is fordult már ilyen fejegységgel elő ilyen gond.

2022. jan. 20. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért mondom, hogy rosszul kötötted be, mert én is jártam hasonlóan típusspecifikus fejegység, egy nagy csatlakozó, ami passzolt a kocsihoz, tehát elvileg egy nagy, sok-sok eres csatlakozót kellett bedugni és kész.. Viszont a csatlakozó és a a fejegység között néhány kábel is meg volt saruzva, hogy lehessen variálni. Gondolom, hogy több típushoz is lehessen illeszteni. Nekem az áramtalanítást kellett így belőni, egy csatlakozót szét kellett húzni, hogy ne veszítse el a memóriát minden leállításnál. Neked nincs ilyen véletlenül?


#2

2022. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Huh, na ezzel most viszont megfogtál. Holnap ránézek. Bár az a baj ezekhez eléggé hülye vagyok.

Viszont olvastam,hogy lehet a Canbus dekoderhez lesz köze. Elvileg az felelős a be-ki kapcsolásért, kormány gombok irányításáért stb… erről esetleg valami vélemény?

2022. jan. 20. 20:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!