Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bicikli vagy e-roller, és...

Bicikli vagy e-roller, és miért? Mik az előnyei és mik a másik hátrányai?

Figyelt kérdés
Illetve ár/érték arányban melyik a legjobb modell? 150 ezret szánnék rá. Napi 5 km lenne a táv, munkahelyre mennék vele.

2022. jan. 21. 15:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
A bicaj sportoláshoz IS jó. És persze eleve a bejárás is már sport lenne. :)
2022. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Ne vegyél még e-rollert. Pont most írják át a kreszt, várd meg, hogy mik lesznek a szabályok. Nehogy az legyen, hogy megveszed, aztán rájössz, hogy olyan feltételekkel nem is akarod használni.
2022. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

2: ez tényleg jogos!


ÉN is olvastam olyasmit, hogy bukó, rendszám, egyéb kell majd rá... meg jogsi.

2022. jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
72%
Biciklivel sportolsz is e rollerrel nem. A bicikli gyorsabb mint a roller. Mondjuk azt nem tudom hogy az e rollernek mennyi a sebessége lehet az is van olyan gyors. Biciklit nem kell töltögetni nem fogyaszt áramot e roller igen
2022. jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Csak a bicikli jöhet számitásba, a roller az inkább gyerek játék.
2022. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt rollerek is vannak. Meg olyan cucc is (nevét nem tudom), ami csak egy kerék, villanymotor hajtja.
2022. jan. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt van, ez bicikli, de olyan, mint egy roller: [link]
2022. jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
5 km az olyan 15-20 perc biciklivel és kényelmesen fel tudod rá tenni a cuccaid csomagtartóra.
2022. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
46%
Biciklitől fittebb leszel, e-rollertől meg nyeszlettebb, mert nem használod a lábad. Viszont egy rollerrel könnyebb parkolni és kisebb helyet foglal pl. az előszobában. 5 km-re vehetsz sima rollert is jóval olcsóbban, persze lassabb, de a gyaloglásnál gyorsabb, szintén sportos, ha váltott lábba hajtod és azt egy boltban vagy buszon is a hónod alá csaphatod.
2022. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Munkába menet inkább roller. Meg a távolság se túl nagy, sportoláshoz kevés. Meg nyilván nem akar az ember biciklin való tekerés után leizzadva munkahelyen bűzölögni.
2022. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!