Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek a Volvo S90...

Szerintetek a Volvo S90 Recharge, vagy az 5 ajtós Peugeot 508 a szebb/jobb autó?

Figyelt kérdés

Melyik a szebb, melyik a jobb?


Melyiket választanátok?


Előbbi full extrásan 32.8 millió, utóbbi 26.5.


Nyílván a Volvónak azért magasabb a presztízse, meg a full extrásban van olyan ami az 508-nál nincs, pl. masszázs-ülés.

Viszont ha egy nagyjából azonos tudású S90-et akarunk mint az 508, akkor az ár olyan 29-30 millánál már meg fog állni…


Így azt gondolom, hogy teljesen legit őket összehasonlítani.


Szerintem mai elegánsabb autók közül ezek a legszebbek között vannak… De ez csak az én véleményem, most pedig a Ti véleményeitekre vagyok kiváncsi!



2022. jan. 26. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Mindkettő szép, bár nekem az S60 jobban tetszik. Nehéz lenne választani, de a Peugeot kormánya nekem annyira nem tetszik, úgyhogy valószínűleg Volvo nyerne. Egyébként az új 308 kombi is szép lett.
2022. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Ha mindegy lenne az a 6 milliós különbözet, akkor próbautak után döntenék.
2022. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Mindkettő csúnya, de talán a peugeot kevésbé.
2022. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Az én szememnek se szép egyik sem, de azért az 508 jobban mutat.

"Nyílván a Volvónak azért magasabb a presztízse". Nagyjából azóta nincs presztízse mióta kínai tulajdon, persze ettől még műszakilag egy igényes de jó autó.

2022. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 2 közül egyértelműen a volvo jön be.
2022. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!