Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettetek már kínálat tetejéről...

Vettetek már kínálat tetejéről szar autót?

Figyelt kérdés
Vagy én fogom ki a szarokat mindig vagy valamit nagyon elrontok. Vettem egy autót direkt a kínálat tetejéről, helyszínen minden jónak tűnt, aztán lecseréltem az olajat, és minden baja lett hirtelen ami az olajhoz kapcsolódó. Csörög a lánc, eszi az olajat meg hasonlók. Eneos és Mannollal van valakinek jó tapasztalata? Ezeket szoktam használni és lehet hogy ezek okozzák a gondot. Milyen márkát ajánlotok helyettük? Pl. Elf jó? Másnak nem okoztak gondot ezek az olajok?
2022. jan. 27. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Biztos nem hamis olajat vettél? Megbízható helyről származik?


De amúgy igen kínálat teteje is lehet szh@r.

2022. jan. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Biztos helyről veszem, akkor csak szarokat fogtam ki? De akkor sem értem hogy nem ette előtte, aztán csere után egyből? És elvileg ugyanolyan olajat vettem, amit az előző tulaj is használt vagyis amit mondott hogy használt.
2022. jan. 28. 00:19
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Előfordulhat hogy direkt sűrűbb olajat rakott bele, pl felesbe hajtóműolajat a motorolaj mellé, vagy adalékolta valami sűrítővel.
2022. jan. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Mert mondjuk nem a kínálat tetejét vagy alját meg az árát kell nézni, hanem egy adott típust, ami esetleg jó is.

Egy bicikliláncos fosvágen akkor is szar lesz, ha 5 millióért árulják. Bár lehet, hogy marha szép, meg beleül büszkén a micike.

2022. jan. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Kínálat teltejrol vettem sérülésmentes autót, pár évesen 6.5 millióért.

1 éven belül 2 millió felett toltam bele, elvileg ez az egyik legjobb minőség.

2022. jan. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Mannol a rohangalos autómba kerül semmi baja, eneos meg a jó autókba. Semmi bajuk a motornak.
2022. jan. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ott voltal az olajcserenel? Szoknak olyat hogy a megfelelo olajmennyiseg nelkul rainditanak hogy az uj olajszuro felvegye az olajat es ugy lojek be az olajszintet. Sok szerviz csinalja ezt, ilyenkor szokott lenni hogy olajcsere utan mar eszi az olajat. Vagy meg azt el tudom kepzelni hogy valami hamis olcso olajat toltottek bele. De ha ott voltal akkor ezek kizarva.
2022. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Én ezért csinálom magam az olajcserét. Ezek a motorolajak nem rosszak amiket felsoroltál.
2022. jan. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én magam cseréltem az olajat, szóval nem rakhattak bele mást. Akkor vagy átvertek valami adalékkal, vagy szart vettem jó drágán.
2022. jan. 28. 12:13
 10/11 anonim ***** válasza:

7. Hülyeséget ne írj.

Ha ráindít semmi baja nincs neki attól.

2022. jan. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!