Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ausztriából behozott autók...

Ausztriából behozott autók mennyire rohadnak?

Figyelt kérdés

2022. jan. 28. 16:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Borzasztóan. Nekem a skodám futóművének a csavarjait nem lehet bontani. Küszöb cserés lett, viszont az alváznak kutya baja.
2022. jan. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Németekkel egyszintű. Persze ez így általánosítás, kivétel mindig van, de az általános tapasztalat szerint borzalmas állapotúak. Nem vagyok nepper, hogy túl sok tapasztalatom legyen, de autószerelőként nem egy német/osztrák autó járt már nálam/nálunk és 10-ből 9 okádék.
2022. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Pontosabban engemet egy H Astra érdekel
2022. jan. 28. 17:10
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem konkrét autót néztél ki, ami Ausztriában van, hanem csak környező országokban keresgélsz, akkor nézelődj inkább az olaszoknál, ott is leginkább a középrégióban, ami már kellően dél ahhoz, hogy nem nagyon van hó/fagy, de nem elég dél ahhoz, hogy belefuss a déli parasztokba.


2-3 hete volt nálunk egy Astra H, Firenzéből hozatta be a tulaj, 1,1 milliót fizetett érte (papírozással együtt!) és ha mindenáron bele akartunk volna kötni, akkor sem tudtunk volna, olyan patika volt 150 ezer kilométerrel. Ilyen állapotút magyar piacon 1,6 millió alatt nem találsz. Még a motortérben sem voltak rozsdásak a csavarok, illetve az emelőszemek, pedig az H Astránál szinte elkerülhetetlen. Ez persze csak egyetlen autó, egy fecske meg nem csinál nyarat, de osztrák-német vonalon soha a büdös életben nem találsz ilyen jó fogást, de ha mégis akad ilyen jó állapotú, az kétszer ennyibe kerül.

2022. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
#3 Na mire leírtam bele is trafáltam a H Astrás sztorival. :D #4 (és #2) voltam.
2022. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nagyon. Irdatlanul sóznak az osztrákok.

Akkor te teszed fel mostanában ezt a sok H Astrás kérdést! :)

2022. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
14%

#1!

A köszöb rohad, de az alváz nem.

Gondold át ezt a dolgot. :D

2022. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%
#7 Mi ezzel a probléma?
2022. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%

Nem sóznak az osztrákok, valami más EU barát síkosságmentesítő anyagot használnak, ami viszont brutálmód korrozív a fémekre.



#8 szerintem az hogy az asztra az nem alvázas, hanem önhordó. :D

2022. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Úgy értettem, hogy a küszöb már le lett cserélve,viszont a kocsi alá nézve máshol nem volt rozsda( karosszériát nézve). Futómű az viszont rohad rendesen és ez a szervizelés miatt gond.
2022. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!