Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem átlagos első autó?

Nem átlagos első autó?

Figyelt kérdés
Milyen első autója volt annak az ismerősödnek akinek nem egy átlagos első autója volt? Például egyik ismerősöm a szüleitől kapott a gla45 amg-t, ilyesmire gondolok. (Csak kíváncsiságból)

2022. jan. 28. 23:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha lehetséges az ismerős akkori korját és nemét is írjátok le.
2022. jan. 28. 23:10
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

-Cla

-Cla sima utána Cla 45 amg s

-Glc

-E cabrio

-A1

-Cla utána X5

-Porsche 911

-Maserati Granturismo

-Ferrari f430,Nissan gt-r,

Lamborghini(már nem tudom melyik),Ferrari F8, ez mind 1emberé.


Hirtelen ennyi jutott most eszembe az ismerősi körből,20-25év körüliek nők és férfiak,annyi a közös bennük,hogy mindegyik új és mindegyiket a szülők vették a gyereknek vagy a szülők vették maguknak,de a gyerek használja általában. 1 kivétel van,aki az első férjétől kapott egy új cla-t utána a második férjétől egy új x5-öt(golddigger)

2022. jan. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Egyik haverom apjának van egy 2020-as Porsche 911 Turbo S-e.


Haverom lerakta a jogsit, vettek neki egy 1-es BMW 116i-t, de meghibasodott gyakorlatilag egy honap elteltevel.


Akkor utana közel 2 honapig a Porsche volt nála. Akkor azért volt irigység. :)

2022. jan. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Egy ismerősöm épphogy járóképes, roncsközeli kocsit vett első autójának.

Nem tipus-szeretetből, hanem azért, mert jobbat nem tudott megfizetni, autóra pedig szüksége volt.

.

Ki szükségből olyat vesz, amilyet meg tud fizetni, ki pedig Hofi szerint: "Ha a xarból trágya lesz, kocsival viteti magát!".

2022. jan. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Egyik rokonomnak egy Volkswagen Póló Harlequinje volt az első kocsija, azóta felnőtt egy újabb generáció és úgy alakult, hogy az unokaöccsének is ez lett az első autója. Feltűnő jelenség a mai napig!
2022. jan. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
*Polo
2022. jan. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
#5: az egyik bérlőnknek volt ilyenje, előtte sosem hallottam róla, és meg voltam róla győződve, hogy széttörte az autót és nem tudott színazonos bontott alkatrészeket találni hozzá. Aztán felvilágosított a valóságról, de gondolom másnak is ez lehet az első gondolata amikor meglátja. Szóval nem biztos, hogy azokból az okokból feltűnő jelenség, amire a tulaja gondol. :))
2022. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es igen én is így voltam ezekkel a szines bontószökevény kinézetűekkel :D
2022. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!