Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennyire reménytelen gyakorlati...

Ennyire reménytelen gyakorlati oktatót találni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ma lett meg a Kresz-vizsgám. Végig hívtam az autós iskola honlapján lévő oktatókat, mindenki fullon van. :( Nyilván az nem baj, hogy várni kell de teljesen renenytelennek tűnik. Hívjam vissza 2 hét múlva, másikat március közepén stb. És az sem garancia, hogy akkor tudnak bármit mondani.

Nektek is ennyire nehézkes volt oktatot találni?



2022. febr. 9. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ennyire tele vannak. Én úgy vártam 1 hetet, hogy jó ismerős az autósiskola vezetője, és 2016-ot írunk, tehát még vírus sem volt.
2022. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én 4 hónapot vártam. 2019 szeptemberre volt ígérve a kezdés, de novemberben tudtunk kezdeni. Egyszerűen nem mentek át a delikvensek. Az oktatóm több helyen is oktatott, ha egy adott suli 1 tanulója levizsgázott, a várólistásokból kezdett egy abból a suliból.

Mivel amelyik sulinál én voltam, azok nem vizsgáztak le egyhamar, így addig velem sem tudott kezdeni.

2022. febr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken keresgélj, ott van üres hely!
2022. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2016-ban is ez volt, bizony. Annyira telítve volt az oktató, hogy 2 hetente tudtam menni, s kellett 1 év, mire végeztem.
2022. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 2016-ban kezdtem a vezetést egy 30 ezres városban, 4 hónapot vártam kresz vizsga után, mert egy bizonyos oktatóhoz akartam menni, máshoz tudtam volna előbb is. De mindig teli volt, heti 1 alkalommal mentem legtöbbször, 2-nél többször sose tudtam, meg volt olyan hét, amikor egyáltalán nem. Így egy bukással és 32 óra vezetéssel 5 hónap alatt lett meg a jogsi.
2022. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vidék sajnos nem opció, mert itt élek és dolgozom Budapesten. :(
2022. febr. 9. 20:17
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon tele vannak de már évek óta. Tavaly augusztusban vizsgáztam Kresszből, akkor azt mondták, hogy olyan hosszú a várólista, hogy február környékén térjünk majd erre vissza. Szerencsére az egyik oktatójuk ismerősünk volt, szóval előre vett a listáján, de ígyis novemberig vártam.
2022. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsem volt.

Juni 16.an vizsgaztam,egy het mulva hivtam a sulit oktato miatt.par nap mulva kuldtek,hogy kit kaptam.

Felhivtam,mondta,hogy meg nincs nala a kartonom,hiv ha megvan.mondtam,hogy nyugodtan,raer,megyunk nyaralni.

Juli 14.en mentem eloszor vezetni.

Aug 26.-an vizsgaztam.

Győr

2022. febr. 10. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok. Én is vidéken élek. Itt (is) az a helyzet, amit leírtam.
2022. febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!