Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford ka fényezése kb mennyibe...

Ford ka fényezése kb mennyibe kerülne? A 2 küszöböt, meg az ajtók alját kellene fémyezni.

Figyelt kérdés

2022. febr. 15. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elemenként kb. 40 ezret számolhatsz.
2022. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen kb 40k elemenként, ha lehúzósabb helyre mész akár lehet 120k-is és semmivel se lesz jobb.
2022. febr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nevesebb helyre mész számolhatsz 45-50 K-val is elemenként és nem az ajtó alját fogják lefújni hanem az egész ajtót hogy ne legyen eltérés. Nagyon kevesen tudják úgy megcsinálni normálisan hogy az elem egy részét fényezik és összepolírozzák a régi festésrészekkel de ezannyira pepecselő munka hogy ezt maximum olyanok csinálják akik maszekba dolgoznak más munka mellett és hobbiiból csinálják és nem főállásba napi szinten. De ezekből aligha fogsz találni. Én nekem van 3 ilyen ismerősöm de egyik sem csinálja már más egyéb okok miatt.
2022. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!