Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Májusban véletlenül mozgássérü...

Májusban véletlenül mozgássérült helyen parkoltam. A kerékbilincset levetettem és fizettem kb 10000 forintot, de azt mondták még kéne fizetnem 50000 forintot de arról mai napig nem érkezett csekk vagy felszólítás. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

2022. febr. 18. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
semmit
2022. febr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt honnan vetted hogy még fizetned kellene?
2022. febr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5%
Hát... Én futóművel együtt leszereltem volna, oszt mad otthon levágom és leadom vasba a kerékbilincsüket... Oké hogy megbüntetnek, de most döntsék már el hogy a pénzem kell, vagy a kocsim..
2022. febr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 krwkco ***** válasza:
42%

Az a baj, hogy ha birságot kaptál és kiértesítettek, akkor az a postára és a postásra volt bízva. És itt időnként szakadás áll be a folyamatban. Később amikor már sokkal drágábbá válik a dolog, akkor persze megtalálják az embert.

Elvileg egy kormányrendelet előírta, hogy a büntetésekről a lakosságnak elérhető nyilvántartást kell vezetni, de ennek nem látom nyomát.

Felhívhatod a 1818-at, hogy mi a link, vagy a Lechner Kft.-t (

+36 (1) 279-2640, +36 (1) 279-2610) akire a megvalósítást rábízták. A kulcsszó: Közigazgatási Szankciók Nyilvántartása.

2022. febr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Vicces ilyenkor a kerékbilincs.

"Szar helyen vagy, megakadályozod hogy mozgássérült parkoljon oda de ráteszünk kerékbilincset hogy nehogy el tudj menni onnan rövid időn belül"...

2022. márc. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!