Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4 nappal ezelőtt kicsit...

4 nappal ezelőtt kicsit meghúztam az autót, kapott sajnos rendesen az alja is. Szerelővel átnézettem, defektet, lökhárítót stb. megcsináltattam, Viszont ezt vettem észre miután visszakaptam. Mi a legvalószínűbb probléma?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg, hogy fordulatszámtól függően elkezd halkan "zörögni" a motor, felváltok elmúlik amíg el nem érek újra egy bizonyos fordulatszámot. Tehát sebességtől független, üresben sem jelentkezik.

Tudom, hogy így nem tudtok biztosat mondani, elviszem másik szervízbe is, azt szeretném kérdezni, hogy mi lehet a probléma és adott probléma esetén el merjek indulni 200 km-es útra, ami fontos lenne?



2022. febr. 22. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Váltó is kaphatott.
2022. febr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra gondolok. Azért nem kérdezem meg ezt a szerelőt, mert ő hozta ki a kocsit nekem, tehát ment vele és nem észlelte ezek szerint.
2022. febr. 22. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Első körben a kipufogót kellene megnézni. Ha kapott az alja, akkor könnyen elgörbülhetett vagy elrepedt és azért rezonál be egy adott fordulaton.
2022. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. febr. 22. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet így látatlanban és süketen tippelgetni, de ezek csak erős tippek. Persze, széthullhatott a váltó (hogyan? ha szétrepedt a háza, akkor már nem lenne egyben az autó, egyébként mi zörögne benne), persze, lehet kipufogó, de ha lökhárítót zúztad le, akkor elég messze van tőle. Meg még lehet másik egy millió lehetőség.

Üljetek be a szerelővel és mutasd meg neki a hangot, mert ez így csak találgatás.


Egy napra autót bérelni olcsóbb, mint a trailer.

2022. febr. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!