Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Tesla autók luxus autónak...

A Tesla autók luxus autónak számítanak?

Figyelt kérdés

Európában pl. a mindennel felszerelt S az 61 millió forint…

Az X is csak 1-2 millióval olcsóbb.


A legolcsóbb Tesla ami kapható újonnan az a fapados model 3, fehérszínben, 19 millióért.



2022. márc. 2. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Luxus az, amit nem mindenki engedhet meg magának.

Márpedig ezen az áron igen, ez luxus kategória.

2022. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Nektek az. Nekem nem. Akkor most hol az igazsàg?
2022. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Kb annyira luxus mint egy BMW vagy egy Mercedes.
2022. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

2-es, rossz hír. Attol h neked akar egy 100 millas auto sem luxus, attol meg az luxusautó! :)

Szerintem belefér az "exclusive" kategóriába a Tesla.

2022. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Attól függ, hogy kinek mi a luxus. Ha neked az, hogy bőrbelső, minőségi anyaghasználat, bárhová nézel el áll tőle a szavad (Mercedes S-Class), akkor a Tesla egy fapados autó. Viszont ha egy guruló számítógépre vágysz, ami 1s alatt kiszámolja hogy jutsz el 2000km-e A-ból B-be töltéssel együtt, akkor a Tesla a te autód.
2022. márc. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koaxk Ábel ***** válasza:
68%

Ez igazából szerintem a prémium kategória, mint az Audi, BMW, Mercedes!


A luxus meg nekem a Ferrari, Rolls Royce, Lamborghini, Bugatti, stb...


Gondolom a Mercedes sem csinálna az S osztályból még Maybach-ot ha úgy gondolná, hogy az S osztály már luxus...

2022. márc. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%

"Szigorúan, szárazan, a közgazdaság a nyelvén a luxusjavak olyan javak, melyek kereslete a jövedelem változásával nagyobb arányban nő, szemben az alsóbb- vagy létszükségletű javakkal. Tehát: minél többet keresünk, annál inkább költjük erre (is) a pénzünket, pedig szükségünk nincs rá. Ez lehet óra, autó, művészeti alkotások, gyémántékszer, kaviár, vagy akár divatcikk."


Eszerint lényegében a luxustermék elsősorban attól luxus, mert drága, nem pedig a minőségétől.


És mivel a Tesla drága, így nevezhető luxusjárgánynak.


[link]

2022. márc. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!