Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy millioig maximum egymillió...

Egy millioig maximum egymillióháromszázig milyen autót választanátok?

Figyelt kérdés
Golf 5öt Hastrát,C vectrát. Grande puntót,honda civic hybridet,Mazda 3 és 6ost néztem. Kívancsi vagyok a véleményetekre mennyi ezekkel a gond vagy ha van még valami ötlet ebben a kategóriában meghallgatom. A kritérium ugye max 1.300.000 2000 utáni és 200knál ne legyen több kilometer benne.

2022. márc. 3. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik jó lehet, de a 200ezer km-es korlátot elengedném. Az állapot fontosabb mint hogy mennyit mutat az óra.

Nekem egy IKEA-s Vectra C-m van :D, dízel, közel 300ezer km-re és még mindig jó autó és kívül-belül szebb mint a sima Vectra. A költséges problémák még az előző tulajnál kijöttek, így én még szinte költségmentesen tudom használni :)

Hibrid Civic mondjuk tök jó lehet városban.

2022. márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kia ceed 1.6 dízel
2022. márc. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 krwkco ***** válasza:

"mennyi ezekkel a gond"

A legfontosabb, hogy ne legyen rajta a szerkezetet gyengítő átrozsdásodás. És ne legyen rajta olyan karambol utáni javítás, ami a külső, csak optikai célú lemezeken kívül mást is érint.

2022. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!