Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom még jobban...

Hogyan tudom még jobban elsajátítani, hogy hol van az autó külső széle?

Figyelt kérdés

Viszonylag friss jogsis vagyok. Azt már érzem, hogy a kerekek hol járnak (belemegyek-e a gödörbe például). De azt még nem érzem, hogy az autó hátulja hol van, vagy az eleje pontosan. Nagyjából megvan de pontosan még nem.

Milyen praktikával lehetne ezt elsajátítani, ti hogy csináltátok?


Én arra gondoltam, hogy odaállítok valakit, és megyek amíg megyek, és úgy gondolom, hogy van hely, aztán megállok ha úgy érzem , és megnézem mennyi hely van az ember és az autó között.



2022. márc. 8. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokat vezetsz és akkor ráérzel. Szerintem nem lehet ezt a folyamatot gyorsítani. Mindig hagyj rá egy kicsit, menj lassabban először, amíg nem érzed, később meg majd magától menni fog. Parkolásnál pedig, ha kell, kinyitod az ajtót és kinézel, hogy mennyi hely van még.
2022. márc. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Na én pl a Tesco parkolónál gyakoroltam esténként. Hasznos volt. Javaslom neked is. Menj egy üres helyre és ott gyakorolj.
2022. márc. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Parkoló az például jó megoldás.
2022. márc. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bármit kiteszel és ott lehet gyakorolni.

4 széket, karót akármit.

2022. márc. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezért érdemes olyan autót venni elsőnek aminek csapott a hátulja, mert akkor érzed hogy ahol a hátsó üveg, kb. ott a fara is. Az eleje meg ha hosszú, akkor rálátsz jobb esetben, ha meg csapott szintén, akkor kb. ott ahol a kereket is érzed, akkor arra számolj rá autófüggően 50-70 centit.
2022. márc. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!