Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyikkel tudnék...

Szerintetek melyikkel tudnék nagyobbat motorozni, élményfaktor szempontjából? Supermoto(Husqvarna sm610, ktm lc4) vagy Yamaha r6 2007? Vagy melyik lenne ésszerűbb?

Figyelt kérdés
35 vagyok, 180 magas, 1 éve motorozok, eladtam a kawa er6n-t valami izgalmasabbra vágyom.

#Élményfaktor
2022. márc. 8. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyikkel se.

Ha tudnál valamennyire is motorozni akkor nem itt kellene megkérdezni.

És motort sose úgy veszünk hogy az utca embere mit szeretne.

2022. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előzővel ne foglalkozz életében motor közelében sem volt, süt az írásából a rosszindulat és a butaság!


Szóval én helyedben mindenképp supermotot vennék, ezekre a balkáni utakra csakis ez a kategoria a megfelelő opció. Olyan kanyarogsz mint az állat vele.:)))

Plusz 48-50 LE a Husky, Ktm ami bőven elég az utakra.

2022. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
R6 jobban néz ki mint a krosszok én azt vennék. Közel 300zal tudod veretni vele
2022. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Supermotoooo


Mi haverokkal este huligánkodunk belvárosban, egykeró füstölés minden vaaaan:D


Írj rám

2022. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen élményre vágysz.

Mindenesetre a közutak nem az élményről szólnak hanem a közlekedésről.

Ha szeretsz gyorsan menni szikrázó labtartóval kanyarodni, akkor pálya motor kell neked, és irány mondjuk Kakucs.

Ha a kisebb sebesség és technikasabb motorozás vonz, akkor jobb egy szupermoto, zseniálisan lehet velük keresztbe menni.


A közúton meg valami normális géppel kozlekedj. Ne keverd a kettőt, nem éri meg.

2022. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!