Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történik ha tanulókocsiban...

Mi történik ha tanulókocsiban a tanuló beszennyezi az ülést vezetés közben?

Figyelt kérdés
Például bizonyos női bajok miatt véres lesz az ülés, vagy éppen hasmenés jön rá valakire és nincs mit tenni. Biztos volt már rá példa. Ilyenkor mi szokott történni? Hogy reagál az oktató és a tanuló?

2022. márc. 20. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Legrosszabb esetben az oktató feljelent, ha nem téríted meg a kárt. De az a minimum, hogy mehetsz másik autós iskolába. Egyébként a nők nem szoktak csak úgy össze-vissza vérezni mindent, mert bevannak dugózva.
2022. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Unokatesóm sajnos egyszer behányt a kocsiba. Vagy izgult, vagy a gyomrát rontotta el nem tudni, de a lényeg, hogy az oktató kifizettette vele a tisztítás árát.
2022. márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Teljes kárpittisztítás + ezentúl egy hozott vastag párnán ülhetsz csak be. Én egy ilyen forgatókönyvet tudok elképzelni.
2022. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Kellemetlen, de ha lebuksz, akkor szerintem evidens, hogy felajánlod, hogy kifizeted a tisztíttatás árát. De ehhez nem muszáj tanulóautónak lennie. Taxinál szerintem ugyanez lenne a felállás.

Női bajok ellene van megoldás. Ha pedig hasmenésed van, akkor lemondod az órát. Betegen ne vezess!

2022. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Taxinál ha pl behánysz az esti buli után, az ~30 ezer Ft, mivel ki kell tisztíttatni a kárpitot. Oktatónál se hiszem, hogy olcsóbb lenne.

Egyébként az enyém pl mindig kérte, hogy egy vékony törölközőt, plédet vigyenek maguk alá a tanulók az ülésre, ilyen esetek megelőzése céljából.

2022. márc. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

"Biztos volt már rá példa."


Biztos nem.

Iskolában hányszor fordult elő, hogy egy lány osztálytársad alatt véres lett a pad?

A nők erre sokkal jobban ügyelnek, mintsem azt te el tudnád képzelni. :-)))

2022. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
6: Igen, ez így van ám. 😊 👄
2022. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
én egyszwer telefostam neki az ülést, ki kellett takarítanom ennyi
2022. márc. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem full ugyanaz mintha közterületen történne a dolog
2022. ápr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!