Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mióta sötétpiros a Ferrari és...

Mióta sötétpiros a Ferrari és tetszik ez valakinek?

Figyelt kérdés
F1
2022. márc. 27. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
1,5 verseny óta és igen.
2022. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Idén vörösebbek lettek mint eddig.

Nekem tetszenek az új designok és az új autók is.

2022. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem a piros szín ugyanaz a Ferrari piros, mint eddig.


Esetleg lehet a felülete más, mert az is másképp mutat ha matt, fényes, stb. Más az egész autó alakja, arányai, másképp törik rajta a fény is.


TV, kamerák sem feltétlenül adják vissza színhűen.

Főleg nem villanyfényes versenyen.

2022. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A tavalyi is sötétnek tűnt, bár csak 3 futamot láttam, most visszanéztem, és a régiek annál is világosabbak voltak, ezért kérdeztem, hogy hány éve tart az elsötétülés.
2022. márc. 27. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha az előző évet vissza tudtad nézni, miért nem megy ugyanez az előző előtti évre, meg az azelőttire? Így képes lennél önmagad megválaszolni ezt az égető kérdést. Annál is inkább hasznos lenne ez a módszer, mert nem mindenkinek jelenti ugyanazt a "sötétedés" hiszen árnyalatbeli különbségek rendszeresen előfordultak.
2022. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem létezne ez az oldal ,ha mindenki google-özne. :D Meg legalább megtudtam, hogy van, akinek tetszik. Nekem idegen a régi 20 éves Ferraritól.
2022. márc. 27. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!