Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten motoros jogosítvány...

Budapesten motoros jogosítványhoz melyik autósiskolát javasolnátok?

Figyelt kérdés

Nagy szempontjaim nincsenek, nyilván ne legyen 200.000 az A2, de nem feltétlen a legolcsóbbat keresem. A2 kategóriában szeretnék jogosítványt.


Várom a tapasztalataitokat!


2022. márc. 30. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 3 iskolához volt szerencsém. Óbudán a Sipisuli, ott nagyon cuki néni a tulaj, de motorra nem igazán tud oktatni, azaz ha nem tudsz alapból motorozni, nehezebb dolgod van. Budaörsi virágpiacon Tesch Zoltán sulijában csináltam anno az A2-t. Elégedett voltam vele.

Ha jól emlékszem a csigavér iskolával kezdtem, de kresz után egyből el is jöttem, nem volt bizalomgerjesztő a hely meg a hozzáállás. B-sekhez ültettek be, pedig már volt B-m, azaz nem igazán volt hasznos a kuplungpedál meg kormány ismételt megtanulása. Főleg motorhoz.

2022. ápr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!