Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Fiat 500...

Mi a véleményetek a Fiat 500 1.2-esről?

Figyelt kérdés

Első autónak szeretném.Hölgyemény vagyok és tipikusan én is a szerelmese lettem a kis tökmagnak.

Néztem különböző teszteket illetve véleményeket és eddig pozitív a gondolkodásom a kicsi kocsi felé.Viszont érdekelne azok véleménye is akiknek esetleg az van illetve első autónak volt.

Köszönöm előre is!



2022. márc. 30. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Évjárat?
2022. márc. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Röviden:


[link]


Újakról még nincs vélemény, majd idővel.

2022. márc. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2008 1.2-es benzinest szeretnék.
2022. márc. 30. 16:38
 4/6 Koaxk Ábel ***** válasza:

Én jókat hallottam magáról a Fiat 500-ról, nekem amúgy férfi létemre formailag nagyon bejönnek! Kifejezeten tetszenek az ilyen kis kocsik, nekem is az van!


Egy Abarth változatban még be is vállalnám, ha nem lenne erősebb a kocsim, szeretem azt a komikumot amit egy kis erős autó tud adni! :)

2022. ápr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen személy szerint én is hallottam már hogy a férfiaknak is bejön egyaránt nem csak a nőknek ami azért ritka szerintem egy ilyen kicsi autónál.

Jókat hallottam én is róla,csak kíváncsi lettem volna hogy itt mit mondanak róla olyanok akiknek van vagy volt pl.De annyira nem akarnak válaszolni.😀

De aki válaszolt annak külön köszönöm szépen!!!:)

2022. ápr. 3. 01:20
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem az van, imádom ! :)
2023. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!