Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudok Magyarországon D2H...

Hol tudok Magyarországon D2H foglalatú xenon izzót rendelni az autómba?

Figyelt kérdés
Kiégett a bal oldali izzóm az autóban, és mivel nemrég vettem használtan, nem is tudtam pontosan milyen izzó jár bele. Mikor ki akartam cserélni, akkor láttam, hogy nem sima halogén izzó jár bele, vagy sima, D2-es foglalatú xenon, hanem ahogy laikuskent sikerült utánajárni a neten, az alapból halogénnel működő lámpatest át lett alakítva, és D2H típusú xenon jár bele, amit viszont magyar oldalon sehol nem találtam. Vagy vajon ha elviszem szervizbe, ott ki tudják cserélni egyből? (Nyíregyházán élek)

2022. ápr. 11. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Abba nyugodtan rakhatod a H7 izzót!

Ha pedig projektoros, akkor bevinsee LED.


Xenon nem való bele.

2022. ápr. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen tákolt fényszórót ne használj, mert jobb esetben csak másokat vakítasz el rosszabb esetben ki is gyulladhat a kocsi a nem megfelelő fényszóró miatt.

Ilyen D2H izzóról meg nem is hallottam még, az sem biztos hogy létezik nem tudom ez honnan jött. Halogén lámpatestbe halogén izzót tegyél, az való oda.

2022. ápr. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor nem kinlodok a kereséssel tovább ha vissza tudom tenni a halogén izzót. Amúgy végül magyar oldalakon úgy sikerült megtalalni a xenon izzót, hogy a Google-ben rakerestem HID H7 xenon izzó kulcsszóra
2022. ápr. 12. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!