Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Fiesta 1.4 TDCi-hez...

Ford Fiesta 1.4 TDCi-hez létezik fém nívópálca?

Figyelt kérdés

Volt benne 2 db gyári használt és egy új utángyártott pálca, mind beletört, mert gyárilag szar minőségű műanyagból van, ami nem birja az olajat... Létezik esetleg évből fém változat?


Motorkód F6JA. 1.4 TDCI/HDI


Válaszokat előre is köszönöm!



2022. ápr. 17. 03:48
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Isten se tudja, hogy hány ilyen autóhoz volt szerencsém. Egyetlen egyre sem emlékszem, amelyiknek el volt törve a nívópálcája.


Biztos, hogy a pálca a hibás és nem te? Ezt a kérdést magadnak válaszold meg, ne nekem, mert én úgysem hiszem el.

2022. ápr. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 krwkco ***** válasza:

Nem hiszem, hogy egy adott motorhoz többféle kivitel lenne.

De szinte akármelyik autó fémszalag pálcáját tudod használni, ha az elég hosszú. A végéből le lehet vágni és reszelővel át lehet másolni a szinteket.

A bontottnál is lelevelezheted, hogy milyen hosszút akarsz.

Pl. az 1,3-as Fiesta motornak is fémszalagból van a szintmérője.

2022. ápr. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Németek már nívópálcát se tudnak gyártani?

Eddig az összes renyómban gyári nívópálca volt, műanyag.

Még csomót is lehet rájuk kötni.

Ha jó a felső átmérő, rakj bele renaultét.

2022. ápr. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3: ez egy Peugeot motor.
2022. ápr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na akkor az is válaszol akinek ilyen autója van:


Létezik fém nívópálca, Unixban vettem utángyártottat. Gyárilag műanyaggal van szerelve, tizenévesen hajlamos eltörni pont a mérce felső jelölésénél.


#4 Ez egy PSA konszern motor, mellesleg rendkívül jó konstrukció, ha valamelyik Ford kasztniba van építve és Siemens befecskendező rendszer van rajta.

2022. ápr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
1# Biztos, hogy a pálca a hibás és nem te meg nem is én. Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. ápr. 22. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!