Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legtöbb ember aki külföldről...

Legtöbb ember aki külföldről jön haza, miért pont a nagy Német autókat vásárol? Audi,Mercedes,BMW,VW?

Figyelt kérdés

Szép napot kívánok! Csuppán kíváncsi vagyok :D Valahogy a legtöbbje ilyenket vásárol, hol a Skoda, Peugeot? Mondjuk számomra az lenne az elképzelés ilyen esetben, hogy vennék egy Skoda Fabiat és több pénz maradd a zsebben nem lenne ez a lépés logikus?


Vagy ennyire, mindenkinek megfelelési kényszere van vagy?

ui: A kérdés, kiváncsiság, mit gondoltok erről ti hogyan gondolkodtok?



2022. ápr. 18. 12:20
 1/6 anonim válasza:
91%
Mert ha visszamegy külföldre, akkor minden sarkon talál VW autószerelést pl., de mondjuk ladával elküldik a bánatba (így jártam, ennyire egyszerű).
2022. ápr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor érthető. Mondjuk igaz is, ha Németország, akkor a saját piachoz húznak és nem a Franciákhoz vagy a Csehekhez.
2022. ápr. 18. 12:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

mert nekem pl a 2005-ös Octavia kombi feladta ausztriában, és sok szerelő mondta, hogy nincs alkatrésze...

ehhez képest az 1.6-os golf 5 kivitt és visszahozott, gumishoz kellett csak vinnem, de meg is csinálták...

és mindkettő karbantartott volt.

2022. ápr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ahogy felül írják. Ez olyan mint a mobil töltő. Ha ázsiai van, akkor bármelyik jó. Ha amcsi almásod van, akkor menj a bús fenébe.
2022. ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A német kocsik jók, és értektartók. Nekem Golf+-om van, nem vettem, örököltem, 12 éves, de 2 éve még egy kereskedő 3 M-ra árazta be.
2022. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Na most ez vicces egy dolog mert a legtöbb gyászhuszár saját maga kiegészítéseképp veszi a német prémiumnak hitt audikat meg bmw-ket. Számomra viszont az E osztály a személyiségem kiterjesztése a kortalan eleganciájával és visszafogott sportosságával. Nem kell beleállni a másik valagába vagy cibálni a kormányt feltűnési kényszerből, vagy szivárványszínű 3 mérettel nagyobb tuningfelniket rakni rá hogy észrevegyenek. Visszafogott 17es felnik, határozott mozdulatok, stabil úttartás, megfontoltság, előrelátás, tervezés, kivitelezés, dinamikusság, folyamatosság, előzékenység, udvariasság, precizitás, figyelmesség.

Így jellemezném magam és az autómat

2022. ápr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!