Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől hígul fel az olaj meleg...

Mitől hígul fel az olaj meleg motornál?

Figyelt kérdés

Sziasztok vettem egy 2011 es opel insigniat,elindultam vele haza ki írta nincs olajnyomás, hívtam a kereskedőt elvitte megjavitotta azt mondta mehetek érte.Megint mentem pár km-ert,mikor már elrte az üzemi hőfokot akkor kiirta alacsony az olajszint.

Cserélték az olajpumpát olajat szűrőt mindnet amit kell. A20dth motorkód 160 LE 2 ezer Disel most próbálom vissza szerezni a pénzem mert nekem ennyi elég volt,de mindig javítani akarja. Valaki jár már hasonló helyzetben? Köszi a válaszokat.


2022. ápr. 22. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem felhígul az. Persze a hideg olaj sűrűbb mint a forró, de ez akkor sem normális. Vagy rossz olaj van a gépben.
2022. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 simad ***** válasza:
49%
Hígul? A hőtől a sűrű folyadék szokott... Fizika, de ha nincs olajnyomás ott más a probléma. Olajpumpa vagy valahol szökik az olaj.
2022. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Besz#rt a szenzor, azt kellene cserélni valószínűleg.
2022. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne megnézni, hogy valóban nincs olajszint vagy fals jelzés első körben.
2022. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A nívón megfelelő az olajszint ugyan is most lett cserélve az olaj viszont ha bemelegszik a motort kiirja alacsony olajszint opajpumpa csere volt mert először egyáltalán nem volt olajnyomás
2022. ápr. 22. 21:44
 6/15 anonim ***** válasza:
Attól hígul fel hogy melegszik. De ahogy előttem is említették akkor sem normális ez. Vagy eltűnik belőle valami tömítésnél vagy hibásan jelez.
2022. ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat 2 hetet vártam a javitasra mert 20 km er után kiírta nincs olajnyomas akkor most meg kevés az olajszint persze hideg motornal nem jön elő a probléma csak ha megyek megint egy 20 km ert azt hiszem vissza adom a kereskedőnek ezt az autót
2022. ápr. 22. 21:47
 8/15 anonim ***** válasza:
Cserélj olajszenzort, nincs annak más baja.
2022. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 simad ***** válasza:
18%
Minek vesz autót aki nem ért hozzá xdd egy férfi legyen férfi
2022. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az Insignia nagyon egy betegágy.
2022. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!