Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennek a karburátornak mi...

Ennek a karburátornak mi lenne az alap gyári beállítása?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Van egy 50ccm-es Suzuki márkájú robogóm (Sepia) nemrég vásároltam és egy helyben állt a motor majdnem 1 évet! Most szétszedtem a karburátort hogy kitisztítom illetve leengedtem a tankból a régi benzint utána kitisztítottam a tankot a csöveket, csapot illetve a karbit is!Kivettem a gyertyát, néztem szikrát ille5he megtakarítottam a gyertyát és ezek után Felöntöttem friss benzinnel és be is indult de nem pörög ki rendesen meg próbakörnél max 50et megy és ott olyan mintha kicsit dadogna/ingadozna olyan 3/4 gáz körül és ebből következtettem hogy lehet nem ártana behangolni a karbit de ugye ehhez jó lenne tudni hogy mi az alap gyári beállítás mert mondjuk sima alap Dellorto karbinál tudom hogy az alapbeállítás úgy szól hogy a levegőcsavart teljesen be kell tekerni és utána 1.5 fordulatot kitekerni rajta és ez az alapbeállítás, innét érdemes indulni a hangolással

előfordulhat hogy ami nekem van a Suzukin karbi annak is ez lenne a gyári alap beállítása? (Ezen nem Dellorto van hanem inkább Mikunihoz hasonló,pontos márkáját és tipusát sajnos nem néztem meg de ovális csatlakozású és 2db csavar fogja fel a szívócsonkhoz! Ilyen van még egyes Suzuki lets és katana típusokon is!)

Ha valaki tud nekem ebben segíteni azt megköszönném!



2022. ápr. 26. 23:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!