Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Srácok kinek mi volt a legdurv...

Srácok kinek mi volt a legdurvàbb legerősebb sport/supersport autó amit látott bekem egy ferrari sf90 stradale meg lambo hurracan performante meg még sok más urus shelby gt500 na és nektek ergo másnak is az autók az élételemei?

Figyelt kérdés

#Szupersprtautók
2022. máj. 2. 19:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Dévid bekem ???
2022. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ugyan messze nem szupersport, de mivel rajongok a japán autókért nekem a négyes suprát látni volt a legnagyobb élmény
2022. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nissan GTR volt talán a legdurvább. De láttam már tucatnyi Mustangot, Chargert, TT-t, és volt egy Betnely is, amit többször is láttam, amíg egyik alkalommal kitört hátsó tengellyel állt az úton.
2022. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát igen tény sok nagyon komoly szuper sport autó van a magyar utakon nagyon sok fajtát lát az ember ha figyel ma is egy shelby gt500 fuuuu agyhalál a hangja na meg a több amiket írtatok az is nagy álomok😍😘
2022. máj. 2. 20:26
 5/22 A kérdező kommentje:
Van aki itt esetleg Car Spotter én is az vagyok csak nem teszem ki a vidiket ki van még full tisztàba a specifikációkkal meg sok adattal nem jellemző átalagban azt tapasztalom
2022. máj. 2. 20:27
 6/22 Beviz Elek ***** válasza:

Sf90-et még sosem láttam élőben, nekem ami a legjobban tetszett az a McLaren P1. A kedvenc az volt amikor egy gyorsasági motoros kihívta gyorsulni a lámpánál.


#3

Pár hete volt Silverstone-ban a Japfest, ott megcsömöröltél volna a GTR-ektől (és a 350Z-től, MX5-öktől). :D

2022. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mx5 nem kuriózum a közutakon sem.
2022. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Uhh 6-os adnám a sok r35-öt csodásak
2022. máj. 2. 20:47
 9/22 Beviz Elek ***** válasza:

#7

Nem, egyáltalán nem az, azért említettem meg mert GTR-ből “csak” egy hosszú sor volt, 350Z-ből “csak” 2 hosszú sor, MX5-ből viszont legalább egy focipályányi.


#8

Szépek voltak csak túl sok volt ott. Ha látsz néhány szépet mint ahogy volt szép AE86, Silvia, 200SX, néhány Supra, RX7, NSX stb, akkor megcsodálod őket, de meg ha odaérsz egy típushoz (itt pl GTR) és kb sem tudod mennyi van egymás mellett mert nem látod a sor végét, úgy már elveszíti a varázsát.

2022. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Aha
2022. máj. 2. 22:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!