Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehéz volt a jogsi?

Nehéz volt a jogsi?

Figyelt kérdés
17 èves lány vagyok, nagyon szeretném már elkezdeni a jogsit.Nektek nehéz volt letenni?, könnyen átmenetek?,nem izgultatok?.
2022. máj. 5. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
három jogsit csináltam, mindegyik könnyű volt
2022. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a könnyű és a nehéz. Nem olyan könnyű megtanulni vezetni szerintem, de ez is tanulható bárkinek, mint bármi más. Viszont ha egyszer megcsináltad, olyan mobilitást ad, hogy bármikor bárhova el tudsz menni, szerintem már csak ezért megéri. Jó oktatóval gyerekjáték, csak elég ritka a jó oktató.
2022. máj. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Harmadszorra lett meg, az elsőnél tipikus lányszivató vizsgabiztos volt, azt állította hogy nekimentem valaminek, pedig csak a kocsi kereke alatt ropogott a kő.... a vizsga utolsó kanyarjában buktatott meg.

Másodikra emiatt halálosan féltem és kapkodtam, az első pirosnál megbuktam. Harmadszorra még idegesebb voltam, de megszánt az új vizsgabiztos, cska mondta h ne vezessek még egyedül xD Most már jó sofőr vagyok.

2022. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
67%
Szerintem nem több 1 dekánál.
2022. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. máj. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy kis plasztik kártya, szerintem nem nehezebb mint a személyi...És engem is meglepett, de hiába van rajta több kategória bejelölve, nem lesz tőle nehezebb....

Amúgy nem nehéz. Minden logikus, csak odafigyelést igényel. Hogy izgultam-e? Hiába volt minden kategóriában sikeres a forgalmi vizsgám már elsőre, legutóbb a C kategóriánál forgalmi vizsga előtt szó szerint remegett a kezem... Elkezdi az oktató "Izgulsz?", mondom "Á, dehogy" 😂

2022. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Buta emberként igen, nehéz volt, mint minden az életben.

Negyedszerre lett meg, ha előbb leülök tanulni lehet másképp alakul.....

29F

2022. máj. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elsőre meglett a kresz vizsga, készültem is rá rendesen. A gyakorlati is elsőre meglett, de utána még évekig utáltam vezetni, nagyon stresszesnek éreztem, hogy sokfele kell figyelni. Volt, hogy 2 évig nem is ültem volán mögé. Aztán tavaly 25 évesen rávettem magam és azóta napi szinten vezetek, egy karcolást sem ejtettem az autón és már egyáltalán nem stresszelek rajta, sőt imádok vezetni.
2022. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!