Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel szoktak fizetni a...

Mivel szoktak fizetni a kereskedőnél autó vásárlásakor?

Figyelt kérdés

Ha elmegyek egy autó kereskedésbe és megvenném az egyiket és nincsen nálam készpénz akkor átutalással lehet fizetni?


Mert ugye az nem megyen át mindjárt, továbbá az autót el is tudom vinni egyből a kereskedésből?


2022. máj. 6. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen lehet és most már szinte azonnali az utalás
2022. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Modern világban élünk, már nem aktatáskával szokás mászkálni.
2022. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fel perc alatt ater, addig tudtok várni.
2022. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most már átmegyen a pénz azonnal ha magyarországi bankszámláról utalsz. Egyébként is kell egy kis idő a szerződés megírásához, és a kgfb-t is meg kell kötni azzal is megy az idő. Akkor tudod azonnal elhozni ha az autó forgalomba van helyezve hazánkban. Ha nincs akkor 1-2 nap kell amig el tudod hozni. Külföldről behozott kocsikat általában akkor helyezik forgalomba amikor valaki megveszi a gépjárművet. Én amikor megvettem az utolsó gépjárművemet akkor Euroban fizettem, mert csak azzal rendelkeztem. Mondtam a kereskedőnek, hogy hülyeség lenne átváltanom Forintba, hogy fizetés után ő visszaváltsa, mert a kocsikért nyugatra jártak ki. Azt mondta, hogy el sem hinném mennyien fizetnek nála Euroval. Szerintem jobban szeretik a készpénzt, mert úgy jobban tudnak csalni.
2022. máj. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha megegyeztünk az árban, akkor utána utalás, azonnal odaér, meg amúgyis kell pár nap, mire lepapírozzák.
2022. máj. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eddig használt kocsit magánszemélytől vettem, újat értelem szerűen kereskedésből.

Mindkét esetben utalással fizettem, semmi gond nem volt ebből. 10 éve is így csináltuk. Én is jobban szeretek utalni, olcsóbb, gyorsabb, biztonságosabb, mint kézben cipelni milliókat. Amikor én adok el autót, szintén jobban szeretem ha utalnak, mintha kézben odahozzák. Én sem itthon tárolom a kispárnahuzatban, tehát nem kell még vele rohangálni befizetni a bankban.

2022. máj. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azonnali utalás van, 5 másodperc alatt átér a pénz.

De általában úgysem hozhatod el rögtön az autót, mert papírozni kell (és lehet hogy vizsgáztatni is)

2022. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!