Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy hagyod az autót, ha...

Hogy hagyod az autót, ha leállítod?

Figyelt kérdés

#vezető #Mindenkimástmond
2022. máj. 7. 07:35
A kérdező szavazást indított:
Sebességben, kézifék behúz
Üresben, kézifék behúz
Sebességben, nincs kézifék
58 szavazat
1 2 3
 1/30 MGéza ***** válasza:
37%
Egy nagyon fontos dolgot felejtesz el: A padka felé kormányzást. Egyébként ajánlatos sebességben és kézivel, de a kormányos óvintézkedés hatásos ha sokan parkolnak körülötted mert nem sokat fog gurulni ha és ha mégis, megfogja a padka vagy az első tereptárgy.
2022. máj. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
68%
Elektromos kézifékem van, ha leállítom, magától behúzza az autó, úgyhogy üresben szoktam hagyni.
2022. máj. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
77%

Alapvetően kézifékkel szoktam de nemrég vettem egy autót aminek típushibája hogy berohadhat a hátsó féknyereg(ha jól emlékszem az) ha sokáig hagyod behúzva a kéziféket szóval átálltam 1-esben hagyásra.

Régen jól megszivatott a sebességben hagyás amikor anyum autóját vezettem,indítás után leugrottam a kuplungról,majdnem nekimentem egy fának a parkolónál :D

2022. máj. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
35%
2# amikor meg valami üzemzavar miatt nem húzza be, szépen elgurul.
2022. máj. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%
Automata kézifékem van. De megszokásból sebességben is hagyom.
2022. máj. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Szembesültem a problémával, amikor más autóját vezettem. Hogy ez sem egyértelmű. Nekem üres, kézifék lett volna, így tanultam.

Köszönöm a válaszokat

2022. máj. 7. 08:00
 7/30 anonim ***** válasza:
86%
4-es, hallom ha behúzza ("zümmög") plusz írja a kijelző is h kézi behúzva.
2022. máj. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
85%

7 nem ismerem a mechanikáját, de nekem most a manuális kézi is pont olyan, hogy felhúzom, kattog, örül is magának az elektronika, hogy behúztam, csak épp semmit sem fog (valami szétakadt).


Ilyen nem lehetséges? (Zümmög, kiírja hogy ok, majd nem fog)

2022. máj. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
35%

Ha utcán, nyilvános helyen hagyom: kézifék behúz, váltó üresben.

Itthon a garázsban: kéziféket sem húzom be, váltó üresben. Sík a garázs, nem fog elgurulni.

2022. máj. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
71%
Automata váltós, szóval P-ben ha pedig nem vízszintesen van a kocsi plusz kézifék.
2022. máj. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!