Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket valasztanatok egy új...

Melyiket valasztanatok egy új suzuki swift vagy egy audi a4 hasznaltan?

Figyelt kérdés
Szoval van megtakarítva 6 millio ftom es e kozott a 2 auto modell kozott vacilallok de nem nagyon tudok donteni...
2022. máj. 7. 11:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
66%
Szóval az összes megtakarított pénzedet egy autóra szeretnéd költeni? Nem túl jó ötlet, de akkor már a helyedben egy új autót vennék, amire kevésbé kell majd költeni az elkövetkező években, míg egy használt Audiban bármikor elromolhat bármi, és az már nem lesz garanciális.
2022. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
89%
Ez sok tényezős dolog! Először is nagyon függ attól, hogy milyen motor van az audiba és milyen állapotban van. A szuzkákat a mai napig precízen rakják össze jól fogyaszt és jó kis városi autó. De akinek van azt mondja lóf@sz a hely benne és pályán sem túl stabil. (Bár nem is oda készült.) Az audi csak sokkal maszívabb és tágasabb, de ha nem volt jó a gazdája akkor jobb lesz a Suzuki.
2022. máj. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
71%
A kettő nem is egy kategória. De ha az utolsó filléred is abba a 6 millióba tartozik akkor inkább egyiket se.
2022. máj. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
73%
Inkább ennyiért már kapsz egy igazán jó corollat.
2022. máj. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
79%
Itt az a kérdés, hogy te mennyire szereted az autózást, mennyire számít, hogy jó autód legyen. De így, hogy felmerült a suzuki is, nem tűnik úgy, hogy mindenáron prémiumautót szeretnél. Egy carguy fejében meg sem fordulja a swift, annak ellenére, hogy az sokkal racionálisabb döntés lenne.
2022. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
86%
Szívem szerint nem a Suzukit választanám, de Suzukit még nem láttam az út szélén felnyított géptetővel.
2022. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
35%

Az összes pénzedet akarod autóra költeni? 🤔


Ne csináld! Fél éves fizetésednek megfelelő összegért vegyél autót.

2022. máj. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
25%
régi swiftet vennék 2003-as glx-et
2022. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
81%

Honnan veszitek, hogy ennyi az összes vagyona? Kérdés kiírásához nem kötelező nyilvános vagyonnyilatkozatot tenni. Neki ennyi csücsül a bankszámláján, ami nem kell hirtelen másra. Mindenki arra költi a saját pénzét, amire akarja. Ha ő autót akar venni belőle, miért ne tehetné?! Az mennyivel jobb, hogy akinek ennyije sincs, inkább eladósodik és hitelt vesz fel?

Ha pár éve megkérdezel mindenképp az újra szavaztam volna. Mégis csak új, garanciális, nem érhet nagy meglepi. Azóta viszont én is vettem egy új autót. Annyit egy használttal se szívtam soha, mint ezzel. Rendszeresen kellett szervizbe hordanom,mert mindig tönkrement rajta valami. Oké, hogy garanciában ingyen javították, de állandóan szabadságot kivenni, az autót szervizbe vinni, otthagyni, addig buszozni nem egy nagy élvezet. Így én az eddigi tapasztalatom alapján újat valószínűleg nem fogok venni. A másik, ami szintén ezt erősíti meg, hogy egy új autónál az éves szervizek alkalmával elég vastagon fog a toll a márkaszervizben. Vaskosan kihasználják, hogy ha élni akarsz a garanciával, akkor fizetsz, mint a katonatiszt.

Az sem mindegy hogy mire kell az autó. Leginkább városon belüli futkosásra, munkába járásra teljesen jó a Swift. De ha rendszeresen pl. Németországba ingázol, akkor nem biztos, hogy ez a legszerencsésebb választás.

2022. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ha képbe kerül hogy új vagy használt autó, mindig az új a jobb választás.
2022. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!