Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legkényelmesebb KÖZÉPSŐ...

Legkényelmesebb KÖZÉPSŐ üléssel mely nagy furgonok rendelkeznek - az első sorban? (Vagy tudtok erről infókat a netről linkelni ha saját tapasztalatitok nincsenek is)? 130, 195 és néha 350 km-es távokon.

Figyelt kérdés

A legfontosabb paraméter, hogy a két TÉRD számára legyen kényelmes (ha már például maga az ülőlap [esetleg] nem is a legtökéletesebb) ezeken a 130, 195, vagy RITKÁN 350 km-es távokon.


Aki például a családdal (is) utazik (néha), vagy vállalkozó és munkatársakat is szállít, elsősorban tőlük kérdeném.


De ha csak ilyen ismerőseitek vannak (mert nincs saját infó/tapasztalat) az (vagyis azok infója) is tökéletesen megfelel nekem, csak kérdezzétek meg tőlük kérlek!


Két ember esetén. Nem feltétlenül hárommal (azaz csupán sofőr és középen egyetlen egyénnel) utazva ezen (fenti), vagy hasonlóan hosszú távokon.



2022. máj. 8. 19:05
A kérdező szavazást indított:
MAN TGE
VW Crafter (Ugyanaz, mint a TGE)
Mercedes-Benz Sprinter
Ford Transit (A maxi méretű)
Iveco Daily
Fiat Ducato Maxi
Hundai H350
Egyéb észrevételeim vannak, írom is lent, hogy mely maxi méretű furgonban kényelmes a középső elülső ülés, de nem mindegy mely távon a fenti háromból.
4 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
Éppen az évjárat maradt ki: lehetőleg 2015-ös és 2015 utáni modellek esetén (2020-ig).
2022. máj. 8. 19:15
 2/3 anonim ***** válasza:
Ültem többfélében, a konkrét típusokat nem tudom, de ne összefüggő legyen a két "anyósülés" hanem két különálló, a váltó pedig a műszerfalon legyen.
2022. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fiat ducato maxi . Bár függ attól, hogy mekkora az aki középre ül nekünk egy 6 személyes L4H4 azaz a a legnagyobb kasznis 2013-as 3.0Mjet van családi és cipekedős autóként egyben ritka , hogy 6an mennyünk vele többnyire 2-en vagy max 3-an megyünk simán el férünk benne amiatt nem a 2014-es újabb modellt azaz a facelidtet vettem pontosabban nem vártam fél évet rá mivel nekem a 180 lóerős 3.0 motor kellett és a facelfit után már nem kapható bennük ez a motor , hanem csak az adblue-s 2.3-as euro6-os motorral kaphatóak. Azok is jó motorok csak nekem a kaszni méret miatt biztosabb a régebbi 3.0 Mjet motor .

Első tulajdonosa vagyok most 370 ezernél kellett a porlasztókat felújítani mivel az egyik bele rohadt így ezért egy hengerfej felújítás is kellett mert a porlasztó nem akart ki jönni illetve akkor már szét szedettem egy meg lett a nagyszervíz kuplung , kettőstömegű , összes folyadék és szürők cseréje illetve vezérlés csere . Ha karban vannak tartva ezek a kocsik néha igen sokat kell a nagy szervizre költeni , de örök élet kétnap még ez a technika nincs adblue csak részecskeszűrő van , de azt meg regenerálja

2022. máj. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!