Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem lehet egy közlekedés...

Miért nem lehet egy közlekedési konfliktust a helyszínen normálisan elintézni?

Figyelt kérdés
Az azonnali szóbeli rendezésnek a híve vagyok. Később már minden nehezen reprodukálható. Konkrét eset: Dugó van, de betolakodik elém. Gyorsan ráállok szorosan, szállnék ki, hogy megkérdezzem mi a problémája. Amint nyílik az ajtó már fut oda +2 tag pár autóval hátulról, hogy ő a testvére annak aki abban az autóban ül. Na így nem lehet valamit megbeszélni. Legyen akárkinek akárki a testvére az vagy a barátja, minden autó kormánya mögött egy ember ül. A megbeszélendő dolgok a kormány mögött ülő emberrel vannak és nem mással.
2022. máj. 8. 23:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmi udvariasság nincs benned, inkább tahó vagy.
2022. máj. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert amúgy semmilyen konfliktus nem volt, a konfliktust te magad akartad csinálni.
2022. máj. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
85%

Jóbarát... ha kiszállsz megkérdezni mi a gond akkor veled van probléma. Ha betolakodik valaki elég a dugóban és ettől úgy felbaszod magad, hogy ki kell szállnod, akkor ne csodálkozz rajta ha beverik a pofád. Vagy kapsz a fejedbe egy kis gázsprayt vagy néhány gáztöltényt.

Na pont az ilyen senkiházi kis önkéntesrendőrökre várok de valahogy soha nem mernek kiszállni. Üdv a nagydarab kopasz fekete terepjárós.

2022. máj. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 MGéza ***** válasza:
100%

Nem kell senkivel megbeszélni az ilyen apró-cseprő konfliktusokat. Esetleg magadban elküldöd melegebb éghajlatra, ennyi. Minek állsz rá, illetve hogy érted ezt? Duda, keresztbe előtte? Én valahogy így képzellek el és csodálkozol, hogy nem melléd állnak az emberek?


Tanulóként vezetek, faszi nyalóka felől kombival körülnézés nélkül, gyök kettőben megindul előttem keresztbe, hogy aztán beálljon a kapualjba. Persze nekünk vészfék, mert mikor induljon meg ha nem akkor amikor már majdnem a keresztnél vagyunk? Na ez már konfliktus volt, mégsem szálltunk ki hogy mi a fene van. Túl kell rajta lépni. Te meg egy sima dugós betolakodáson felforralod az agyvized.

2022. máj. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
#13 : Ezzel Te is mellényúltál, mert sokkal több probléma van az Opel Katédotosokkal és a Fiat Csinkecsontosokkal.
2022. máj. 9. 08:13
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Mentél volna leverni a hülyét, de a túlerőtől beparáztál?
2022. máj. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy ez egy értelmes kérdés lesz, de rá kellett jönnöm, hogy a kérdezőnél okosabb az autója. Ha jól sejtem még csak jogsija sincs.
2022. máj. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ez egyébként a konfliktus helyszínen elrendezése. Csak neki több tanúja van arra, hogy te vagy a probléma forrása.
2022. máj. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
#18 : Szuper, tehát annak van igaza, akik többen vannak?! Na így beszélj meg problémát bárkivel is. Nagyszerű hozzáállás.
2022. máj. 9. 09:35
 20/26 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"#18 : Szuper, tehát annak van igaza, akik többen vannak?! Na így beszélj meg problémát bárkivel is. Nagyszerű hozzáállás."


Igen. Kiszállós szinten ez így van. Értelmes embereknél nem, dehát most a te módszeredről van szó.

2022. máj. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!