Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vásárolnátok...

Milyen autót vásárolnátok 800e környékén ami 100le fölött van és benzines?

Figyelt kérdés
Hétköznapi használatra és megbízhatót szeretnék.

2022. máj. 9. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Suzuki Liana 1.6

de nagyon szűk a piac mert jó autó és nem nagyon adják el csak ha megszorultak. 22 hírdetés van most ami klímás.

2022. máj. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Focus mk1 1.6.
2022. máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

#1 "22 hírdetés van most"

Ennek nem sok köze van ahhoz, hogy olyan hű de király lenne, inkább az az oka, hogy Suzuki mércével nézve kb. senkinek nincs Lianája. Tovább ront a helyzeten, hogy a Suzukik 1.6-os motorral nem voltak népszerűek, hiszen Suzukit általában olyan vesz, akinek vagy kevés pénze van, vagy városba akar autót, szóval az emberek 90%-a nem az 1.6-os motort választja, hanem az 1.3-asat. Például Swiftből is van 247 darab benzines, de csak 7 darab 1.6-os. De Lianából meg összesen van 24 darab, motortól függetlenül, pedig ugyanaz, mint a Swift.


Egyébként szó se róla, tényleg jó autók, roppant megbízhatóak. De azért szerintem egy Suzuki szerintem nagyon nagyon kevés embernek olyan fontos, hogy így ragaszkodjon hozzá, mint ahogy te írod. Hisz akkor a Swiftből is nagyon kevés lenne.

2022. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon ragaszkodom a suzukihoz, soha az életben nem cserélném le az 1996 os swiftem egy teslára SEM. Persze ezt te úgy sem értheted, ez érzelem kérdése.A liana meg jó autó.Pont.
2022. máj. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

#4 Oké, de az emberek 99%-a eleve nem érzelmes az autókkal kapcsolatban. A maradék 1%-on belül pedig a legtöbb ember nem egy Suzukival lesz ennyire érzelmes. A te egyetlen példád nem bizonyítja a fenti általános kijelentést.

Szóval továbbra is ott járunk, hogy a "mindenki ragaszkodik a Lianához/Suzukihoz" kijelentés sehogy sem alátámasztható.

2022. máj. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a te létezésed sem alátámasztható, lehet hasznos vagy, de ebből itt nem sokat mutatsz meg a kötekedő magatartásoddal. Választ nem olvasok el X-elem is a kérdést.Hali
2022. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem rohadó mazda 6
2022. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Menton válasza:
Lada
2022. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!