Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hiba kód törlő hiba?

Hiba kód törlő hiba?

Figyelt kérdés
Van egy G astram, vettem hozzá opcomot, v1.99 verziós csajna opcom, minden működik rajta, az autót fel ismeri, légzsák hiba kódom is van, szeretném törölni, ki olvasni ki tudja viszont törölni már nem, elvileg régebbi verziossal jobban kommunikálna, lehetséges ez, hogy tudom vissza updatelni a interfacet?

2022. máj. 9. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Hubazzeg képes voltál leírni ezt az egészet egy mondatban?
2022. máj. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy törli, csak rögtön visszajön a hiba?
2022. máj. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 hátha így látod akkor igen 🤣
2022. máj. 10. 11:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Flashelhető, de attól függ, hogy milyen chip van benne. Én eddig downgrade-elést nem csináltam, de szerintem nincs elvi akadálya.

Kommunikációs hiba akkor szokott lenni, ha nincs megfelelően telepítve a saját drivere. Vagy feltelepíted, de a köcsög Windows úgy gondolja hogy talált frissebbet és felülírja. Utóbbival számtalanszor találkoztam már. Esetleg Vauxcom-mmal lehetne még megpróbálni.

2022. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csajna felé opcom tehát nem eredeti, felismeri a kocsit csak nem törli ki a hibát, esetleg tudnál olyan linket adni ahol fent vannak a flash filelok
2022. máj. 10. 18:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondoltam. De azon belül is van flashelhető és nem flashelhető.
2022. máj. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Régebbiekből nekem 1.45-ös és 1.39-es van ah ezek megfelelnek.
2022. máj. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze hogy megfelel, szerintem flashelheto mert van hozzá progi gyárilag
2022. máj. 10. 21:00
 9/10 anonim ***** válasza:
#1 hivatalnok vagyok, ettől hosszabb összetett, és végén értelmes mondatot is tudok írni XD...
2022. máj. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Flash progi gyárilag?! Na, olyat még nem láttam. Általában a drivert meg a saját "china clone" programját szokták adni hozzá.

Mindjárt küldöm a firmware-eket.

2022. máj. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!