Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért lehet most ilyen...

Mennyiért lehet most ilyen autót újonnan venni?

Figyelt kérdés

Ha szeretnék egy ilyesmi hangú autót: https://www.youtube.com/watch?v=ajdVErzgnsc

akkor az mennyibe kerülne újonnan? 50 millióért már lehetne kapni? Vagy többért? Nem értek az autókhoz, így nem tudom mennyibe kerülnek. Azt tudom, hogy a videón szereplőben V8-as motor van. Egy V8-as motoros viszonylag új autót hallottam, az egy Ford Mustang volt, annak egy kalap szar hangja volt ehhez képest. De az nem is kerül 50 millióba, szóval gondolom azért drágábban csak lehet ilyesmit venni. Milyen típusoknak van manapság ilyesmi hangjuk?



2022. máj. 13. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyet nem fogsz kapni. Szarozhatod a Mustang-ot, de másnak sem lesz ilyen hangja.
2022. máj. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2022. máj. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen hangja semelyik új autónak nem lesz, hiába van V8 benne.

Valahol olvastam, hogy ezekben a régi amerikai izomatuókban valahogy máshogy működik a motor (Nem részletezem, mert nem emlékszem pontosan hogyan, és nem akarok baromságot mondani), ezért van ennyire mély és öblös hangja.

2022. máj. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dodge Challengernek a kínálatában van 6,2 literes 432LE-s HEMI V8-as.
2022. máj. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 de az sem így szól.
2022. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaz, de az alapja meg van.
2022. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egy lőkőrudas v8 nincs kipufogó dob csak egy cső és kész egy modern kocsinak nem lesz ilyen hangja soha bármit teszel vele . Ez egy őskori V8-as karburátoros motor ezekben semmi elektronika itt csak mechanika van ami egy modern kocsiban nem igazán van meg .
2023. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!