Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nyit ki állandóan?

Miért nyit ki állandóan?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mostanában vettem észre egy Opel Corsa B 1.2-nél hogyha becsukom az ajtókat egy idő után automatikusan kinyitja magát. A központi zár vezérlővel lehet a baj?

2022. máj. 14. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább valamelyik érzékelővel.
2022. máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudom kideriteni hogy melyikkel?
2022. máj. 14. 12:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egy kényelmi funkció, hogy ne kelljen babrálni a kulccsal
2022. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Fordom akkor csinálta, mikor beázott, és az egyik központizárvezetékét szétette az oxid.
2022. máj. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És akkor a megoldás a vezeték csere lett? Vagy hogy oldódott meg a probléma?
2022. máj. 14. 15:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont egy saru ment szét, ami a küszöbnél ment, meg lett forrasztva és onnantól jó lett.
2022. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beázhatott vagy kontakthiba. Nekem 1 éve G Astrám csinálta, hogy magától lezárta a közponit zárat, néha járó motornál is. Szerelő megnézte, nem talált semmit, kb fél évig iylen volt ősztől tél végéig, hónapok óta nem csinálja. Szerintem valahol beázott, bepárásodhatott, vagy ilyesmi, mert ahogy jobb idők lettek kiszáradt és azóta jó. Én párásodásra beázásra tippelek. Persze látatlanban nehéz megmondani...
2022. máj. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kizárt a beázás, föleg ha ennél az autónál is a jobboldali A oszlop aljába tették a közponzárvezérlőt, mint ahogy az F Astrában is van.
2022. máj. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!