Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KRESZ-vizsga (elméleti)...

KRESZ-vizsga (elméleti) menete hogyan zajlik?

Figyelt kérdés

Pénteken megyek KRESZ-vizsgára. Az autósiskola csak sms-t küldött hogy mit kell vinni. Viszont a menete hogyan zajlik?

Lejelentkezek a portán? Ott ellenőrzik ezeket rögtön?

A vizsga nekem kb. max 10 perc lesz, magabiztos vagyok, itthon kb 5-6 perc alatt csináltam 71-73 pontos teszteket. Viszont a kérdés, hogy meg kell várni míg mindenki kész a teremben? Vagy ahogy kész vagyok el lehet jönni? Utána milyen teendőim vannak? Az autós iskolába mikor kell ismét vissza lejelentkezni? És mennyi idő múlva? Hogyan zajlik ez?



2022. máj. 16. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk így konkrétan senki semmit sem ellenőrzőtt, hanem kikellett tölteni egy papírt, és ennyi. Pontosan már nem is tudom, hogy az csak egy aláírásos papír volt, vagy esetleg személyes adatokat is kellett-e rögzíteni (2 éve voltam kresz vizsgán). De amúgy ahol én vizsgáztam, ott be se lehetett menni az épületbe. Szóval kint várakoztunk, és a vizsga időpontja előtt jött egy nő, aki nyitotta az ajtót és beengedett minket. De gondolom ez helyfüggő, mindenesetre bemész az épületbe, ha esetleg van porta, és nem tiszta, hogy hova is kell menned, akkor a portást megkérdezed, aki majd elirányít.


Ha pedig kész vagy, el lehet jönni, nem kell várni senkit sem. Nálunk ha sikeres volt a vizsga, akkor még valamit aláírattak velünk, és ennyi. Neked más teendőd nincs, az autósiskola automatikusan majd megkapja az értesítést, hogy sikeres vizsgát tettél. Akkor menj vissza az autósiskolába, ha már kezdenél vezetni, és az oktatók listáját szeretnéd, vagy ilyesmi.

2022. máj. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tuti hogy nem leszel kész 10 perc alatt. Ez más.


És kimehetsz hamarabb, nem kell megvárni a többieket, csak csendesen.

2022. máj. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam úgy volt, hogy oda kellett érni 20 perccel korábban mert az autósiskola ezt írta.Teljesen felesleges volt.Az udvaron vártunk és pont akkor engedtek be az épületbe mikorra ki volt írva a vizsga.Kb 10-15 percig a vizsgabiztos elmondta mi a menete a vizsgának, mire figyeljünk.Névsorolvasás, aláírás, iratok bemutatása.Sorszámozott érintőképernyős monitorokhoz ültünk névsor szerint szólítottak.Én is kb 10 perc alatt végeztem.Megnéztem az eredményt, majd a nyillal továbbítottam a vizsgabiztosnak.Ő azonnal ki is hívott, alá kellett írni és mehettem is kifelé.
2022. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!