Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Wax kérdés, kocsi fényezés?

Wax kérdés, kocsi fényezés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fél éve voltam márkaszervízben, ha már ott voltam kocsin 2 helyen lévő karcot megpolíroztattam, el is tüntek. Az autó sötétbarna színű. Most mikor ilyen szép napos idők vannak, és olyen szögben süt rá a nap, látszik, hogy ahol polírozták, enyhén ilyen hologramos, fél évvel később hiába mennék már reklamálni, elküldenének a fenébe.


Viszem a kocsit külső-belső takarításra, a csomagban van egy olyan, hogy kemény wax (3 hónap tartósság). Ez szerintetek eltünteti ezt a 2 hologramos részt a kocsin? Mert ha igen, akkor inkább évente 2-3x külső kézi mosás mellé le is waxoltatom, csak ne zavarja a szememet a tavasz-nyári időszakban a 2 folt.


2022. máj. 16. 15:13
 1/1 crudy ***** válasza:
Amíg áll rajta a wax addig nem fogod látni, egyébként utána igen. Ez nem lesz három hónap. Egyszerűen elcseszték, nem baj ha hologramos a polír, ez gyakori jelenség, épp ezért van hologram eltávolító paszta. 3M rózsaszín pl. Azzal át kell menni rajta és eltűnik. Szerintem nyugodtan vidd vissza, regisztrálnak minden szervízt, tudják, hogy ott jártál. Mond meg, hogy most napos időben vetted észre.
2022. máj. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!