Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek japán autója volt egy...

Akinek japán autója volt egy ideig és átült egy olcsóbb fajta németbe pl. Opel, annak milyen tapasztalata volt vele? Milyennek gondolta? Milyen különbségeket vett észre? Hiányzott a japán?

Figyelt kérdés
2022. máj. 16. 19:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
67%

Nekem mindíg öreg autóim voltak, igy én ezta kérdést inkább a megbízhatósági oldalról tudom megközeliteni


pl Mikor átültem az 1983 as Honda accord ból Opel kadett E-be akkor egyből éreztem hogy az opel egy fapados fos amit havonta keleltt szervízbe vinni,(ez huszonéve volt nem most)

Aztán mikor a kadett helyett vettem egy suzukit, egy hihetetlen nyugalom lett az autózás, meghibásodás nélkül autóztam.

Rövid ideig volt egy fordom is borzalom volt


Most megint suzukim van ez is öreg, de szeretem mert megbízható szerethető kisautó.


Nyílván aki valami fiatal audi vagy BMW-t akar összehasonlitani egy olcsóbb japán autóval az más következtetésre fog jutni, de azért a körtét az almával nem érdemes összehasonlítani:)

2022. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Milyen Suzukid van jelenleg?
2022. máj. 16. 19:56
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
ignis
2022. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell fiatalabb audi vagy BMW-t összehasonlítani egy olcsóbb Suzukival, elég csak egy vele egykorú VW Golfot és már is olyan érzésed támad, hogy nem ülsz többé Suzukiba.
2022. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm kocsijába, egy Skoda Kamiqba. Ég és föld a kettő, az Ignis hozzá képest egy hangos, dülöngélő traktor.

Ültem azonos korú Fabiában is, az viszont zörgős, kényelmetlen, rozsdás, bemattult fapad volt.

Szeretem az Igit, de egy nap tuti, hogy akarok egy modern egyterűt.

2022. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
#4 Oké, de azért az is tény hogy a Suzuki sem véletlenül olcsó. A kényelmet pedig meg kell fizetni.
2022. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%
#6 Olcsó...? Ignis, Swift olcsó? Ami extrázottságot nyújtanak, ahhoz képest elég drágák...
2022. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
75%
#7 De mondjuk egy némethez képest olcsó.
2022. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
87%
Én a nevelőapám 2020-ás Golf VII.-ét vezettem vagy félévig szinte mint saját autót… Nagyon meg voltam vele elégedve, de aztán kaptam egy szalon Acrosst, ami mondjuk csak kívül Suzuki, különben meg gyakorlatilag Toyota, de japánnak japán… Szerintem minden téren sokkal jobb autó és azért újonnan sok millió forinttal olcsóbb is.
2022. máj. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
buzuki? Ford ott kezdődnek a komoly gépek.
2022. máj. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!