Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B125 jogosítványt csinált...

B125 jogosítványt csinált valaki idén, milyen gyorsan lehet azt megcsinálni?

Figyelt kérdés
60-70.000-ért elméletileg meg van. Eddig csak 50-es robogóval mentem az utcán, erdőbe exc-f 250 4t-vel motorozgattam párszor, nem teljesen idegen a motorozás. Jött a jó idő vele jött az ötlet is, hogy egy 125-re felülnék. Tervezem késöbb a korlátlan A jogsit, de amúgysem akarnék 1000-es gsxr-el kezdeni. De ha időben alig tér el a korlátlantól akkor inkább kimarad az idei szezon aztán csak a jogsit csinálnám. Ha viszont akár max 1 hónap alatt meg van (1-2 hétnek örülnék a legjobban :) ) akkor megcsinánám. 27/F

2022. máj. 18. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy mostanában a vezetés órák mennek lehet az egy év is.
2022. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kevés lesz a 125ccm.

Csinálj A2-t!

Az is elég gyorsan megvan, nem is olyan drága.

2022. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Multhéten vizsgáztam le, a kresszt az etitánon megéri végigpörgetni (kb 10 óra) mert sok minden változik mindig... a végén kapsz 1 igazolást hogy elvégezted és ezt jelzed az iskolában ahol engem 2 héttel későbbre írtak ki vizsgára.

Az oktatóanyagot 1 hét alatt pörgettem ki, ez eddig 3 hét.


Utána a rutin és forgalmi oktatást a sikeres kresszvizsgám után 1 héttel kezdtük el, de hiába motoroztam sokat vannak szabályok amiket újra meg kell tanulni+ a 2 rutin útvonal szóval én elszöszöltem 10 órát gyakorlással 2 hét alatt szóval így már 6 hét és amikor kiírt vizsgára az még 1.5 hét volt.


Kicsit lesarkítva 2 hónap volt úgy, hogy mindenből elsőre átmentem.

Jelenleg várom hogy postázzák a jogositványt.


Remélem tudtam segíteni :)

2022. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Kormból adódoan akkor már a korlátlan jogosítványt fogom megcsinálni. Időben kb ugyan ott lesz, mint a B125. A B125-re csak azért gondolotam, hogy ha 1-2 hét akkor ez a szezon még motorozható de mivel ugyanannyi igy nincs értelme.
2022. máj. 20. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha van B katod, mivel ugye a B125-höz kell, akkor dehogy lesz meg ugyan annyi idő alatt. Én még nálad is kevesebb gyakorlattal real-time 5 óra alatt megvoltam.

Nagymotorra meg kell 27 azt hiszem gyakorlatra.

Tapasztalatból mondom, hogy varosba bőven jó, országúton kompromisszumokkal vallalható a kategória, ha a 15 lovas gépszörnyeket nézzük. Ha megteheted csináldd szerintem is a nagyot, mert azt látom, hogy a 125 k...a draga lett. A normális 125-ös mocikat 400 alatt meg sem nézheted, a jobbak 500-600-tól indulnak, de inkább felette. (10 év feletti motorok)

2022. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!